Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 napja késik a menstruációm,...

2 napja késik a menstruációm, ez lehet a stressztől, vagy a pár kis cisztámtól?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 13. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

mióta menstruálsz?

hány naposak a ciklusaid?

mikor volt az utolsó 3?

szex volt?

cisztákat mikor nézetted meg utoljára?

egyéb tünet?

2014. ápr. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hány éves vagy? 18

mióta menstruálsz? 3,5 éve

hány naposak a ciklusaid? változó: 5-7

mikor volt az utolsó 3? utolós 23 napja,de általába 21 napra szokott megjönni.elötte márc 16.-22. az február 20-24

szex volt? volt.

cisztákat mikor nézetted meg utoljára? 2 hete

egyéb tünet? menstruáció elötti méh és petefészek fáj, igaz enyhébben mint szokott, ritkán hányinger, de ez is szokott lenni az utóbbi időbe, fejfájás.

2014. ápr. 13. 15:49
 3/6 anonim ***** válasza:
a ciklusod a menzeszed első napjától a következő menzesz első napjáig tart...február és április közt én 24 napot számoltam márciustól mostanáig meg 29-et...vegyél egy terhességi tesztet! ha negatív és 3-4 napon belül nem jön meg, akkor tesztelj újra és irány a doki!
2014. ápr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
úgy gondolod terhes vagyok?
2014. ápr. 13. 15:58
 5/6 A kérdező kommentje:
Amikor voltam nőgyógyásznál csinált ultrahangot megnézte a méhemet is a petefészkemet is, nem mutatott, és látott semmit.
2014. ápr. 13. 16:11
 6/6 anonim ***** válasza:
honnan tudjam, hogy terhes vagy-e? volt szex, késik a menzeszed...vagyis akár terhes is lehetsz
2014. ápr. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!