Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok nektek mennyire taszító...

Csajok nektek mennyire taszító ha egy pasi tangát visel?

Figyelt kérdés
Én is szívesen hordok tangát, mert kényelmes. Gondolom ez nincs másképp a férfiak körében sem.

2014. ápr. 13. 16:21
 1/10 narancs-virág válasza:
24%
Nekem nagyon, ez elég lenne arra, hogy ne legyen kedvem vele intimebb kapcsolatba kerülni.
2014. ápr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább röhejes, mint taszító, de bizonyára van, akin még elviselném. S nem megalapozott vélemény a röhejesség, amúgyis toleráns szoktam lenni az ilyesmiben, egyszerűen csak így érzem :D Nőkön sem kifejezetten szeretem.
2014. ápr. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Nagyon! Én nőként sem húzok fel sz.rosmadzagot, de ízlés kérdése. Kirázna a hideg, ha egy férfin meglátnám.
2014. ápr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
sz.madzag Ez nagyon jó. XD
2014. ápr. 13. 18:49
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
Röhejes és taszító!
2014. ápr. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Röhejes a fenét! A csipkés és az ormányos az tényleg röhejes!

A hétköznapi egyszínű pamut tanga az rendben van.

Egyébként ha tanga van a pasimon sokkal könnyebben hozzáférek ahhoz ott lent neki mint a szűk "divatos" kényelmetlen gatyákban. Ennyi. Ki kell próbálni aki nem hiszi járjon utána:-)

2014. ápr. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem rég tértem át férfitangára, és azóta is kérdezgetem miért nem hamarább...


A fecske ment sokáig, ami mindig kikezdte a combomat belül. Aztán jött a boxer, amit nagyon szerettem, addig míg ki nem nyúlt. De ha nem is nyúlt ki, akkor pár óra múlva ugyanúgy kezdett bevágni mintha tanga lenne.


Így gondoltam egy nagyot és vettem pár tangát, és azóta megszűnt a probléma :D Tartja a cuccokat rendesen és nem is nagyon észrevenni hogy rajtad van. Ehhez persze fontos a jó méret, ha túl szűk vágni fog, de ha eltalálod a méretet akkor semmi para, én szeretem.

2014. máj. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Elsőre furcsa látvány, de szexi.
2014. okt. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

Én is hordok tangát, és a barátnőmnek semmi baja vele. Igen, fontos a megfelelő méret, meg nem mindenkin áll jól.

Nyáron igazi felüdülés.

31/ f

2014. okt. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%

Rózsaszínű és bőrből van?

cuki lehet!.....

2014. nov. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!