Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Neogranormont kenhetek a nemi...

Neogranormont kenhetek a nemi szervemre? Szexeltünk és több helyen kidörzsölődött és berepedt. Ez mitől van?

Figyelt kérdés

Most óvszerrel szexeltünk és a gát feletti kis bőrredő berepedt, meg belül is fáj és sebesre dörzsölődött. Neogranormonban nincsenek olyan anyagok ami irritál és a hüvelyflórát felborítja?


Máskor is szoktak ilyen repedések lenni és fogalmam sincs, hoyg mitől, mert amúgy semmi más tünetem nincsen. Van, hogy szex közben repedezik ki, de néha csak magától. Mit tegyek?


2014. ápr. 13. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Síkosítót kell használni óvszer mellett is, ami vizes alapú készítmény. Sajnos a neogranormon zsíros és hiába hatásos a száraz hám sérülései ellen, a nyálkahártyákra nem ajánlatos kenni, mert az meg károsodik tőle.
2014. ápr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Engem minden síkosító csípett eddig :/
2014. ápr. 13. 18:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért nem ártana elmenni egy nőgyógyászhoz és megnézetni, hogy nincs-e valamilyen fertőzésed, ami okozza a tüneteket.

De ha nem vagy eléggé benedvesedve, akkor attól is lehetnek ezek a dolgok és ilyenkor tényleg a síkosító jó lehet.

És Neogranormont inkább ne kenj oda.

2014. ápr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hüvelygombám volt 2 hete, voltam orvosnál. Azóta elmúlt, nincs semmilyen tünetem. [link]


Itt azt írja az orvos, hogy lehet kenni rá neogranormon. Miből gondoljátok, hogy nem lehet?

2014. ápr. 13. 18:36
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként menstruálok is és tényleg úgy éreztem, hogy nem vagyok elég nedves..
2014. ápr. 13. 18:36
 6/8 A kérdező kommentje:

[link]


Elég sok helyen olvastam ezt a neogranormont és nem csak fórumokon, hanem orvosok ajánlják! Biztosak vagytok benne, hogy káros?

2014. ápr. 13. 18:46
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
bentre nem lehet kenni, külsöleg igen. A hüvelygomba meg nem mindig mulik el ha pl candida akkor csak diéta mellett mulik el. Amig nem vagy rendesen benedvesedve ne tegye be a párod. A repedezés nem normális magától, annak valami oka van, kérdezz meg mésik rovost de ne a neten kerresztül hanem vizsgáljon meg rendesen. fontos a kenet tenyésztés is.
2014. ápr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én mondtam az orvosnak vagy 3x, hogy nagyon szeretném, ha tenyésztést végezne, de azt mondta, hogy felesleges, mert annyira egyértelmű, hogy gomba! :/


De már biztosan elmúlt, volt máskor is gombám, tudom milyenek a tünetek. Most se nem piros, se nem éget, se nem viszket, a folyásomnak nincs szaga és normális a mennyisége és az állaga.

2014. ápr. 13. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!