Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyenkor mar rendesen ved a...

Ilyenkor mar rendesen ved a fogamzasgatlo vagy meg varjunk?

Figyelt kérdés
15 napja kezdtem el szedni a Jangee 0.02nevu fogamzasgatlot , de az elso par napban parhuzamosan szedtem egy antibiotikummal a felfazas miatt. Pecsetelo verzesem van, sot ket napig erosebben is meg volt, de ma megint pecsetelo. Szerintetek mar vagyok annyira vedett h a baratom belem elvezhessen? Elore is koszonom!

2014. ápr. 13. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Iagzán rendes védelmet mind csak a 2. levéltől nyújt, igy hogy antibiotikumot szedtél végképp ne kockáztassato még. nem hiszem hogy jobban megéri egy abortusz mint most még pár hétig vigyázni.....
2014. ápr. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem hiába írja, hogy, ha a mensi első napján veszed be az első szemet, akkor védeni fog mensi után már. Ha 2.-5. nap közt veszed be, akkor védekezni kell 7 napig utána. Nem hülyék a forgalmazók, hogy ráírják ezt a tájékoztatóra hiába. NEM csak a 2. levéltől véd. Aki nagyon parázik, az várja meg a 2. levelet, bár felesleges.

De a te esetedben megvárnám a 2. levelet, az antibiotikumok miatt! Ha nem szedted volna, nem kéne védekezni, de így a biztonság kedvéért igen.

2014. ápr. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
15 nap után már teljesen véd, viszont az antibiotikum csökkenti a hatását.
2014. ápr. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!