Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nők! Nektek is rossz...

Lányok, nők! Nektek is rossz a közérzetetek a mensi ideje alatt? Mit szoktatok ellene tenni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 15. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:

iszom egy felest, vagy egy pohár bort.

Segít még a forró fürdő is

2014. ápr. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alatta nem. Előtte 1-2 nappal viszont ingerült, idegbeteg vagyok, robbanás határon minden percben.... Szörnyű. Hiába tudom az okot, hiába nincs igazából semmi bajom, a gyerekeimmel ordítozok és pattanásig feszülnek az idegeim. Utólag szégyellem magam. Talán megpróbálok ilyenkor bevenni valami nyugtatót, ez most jutott eszembe. Ami érdekes, hogy egyébként meg egy higgadt, nyugodt típus vagyok.
2014. ápr. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mivel puffadok és úgy görcsölök, mint az állat, persze, hogy rossz a közérzetem. Plusz punnyadtabb, álmatagabb is vagyok ilyenkor.

Erős fájdalomcsillapítók, sok alvás.

2014. ápr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!