Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális, vagy orvoshoz...

Ez normális, vagy orvoshoz kellene mennem?

Figyelt kérdés
PCO-m van, fog.gátlót szedtem sokáig, de nemrég abbahagytam, és elkezdtem az Inofolic port is inni. Pár napja olyan fura érzésem van, kicsit fáj a hasam aljánál, ill. az egyik oldalon (gondolom a petefészkem). Nem mindig fáj, de néha bele-beleszúr egy picit, ill. ha úgy mozgok, akkor jobban érzem ezt a fájdalmat, most estefelé kicsit elgyengültem. Szerintetek elmenjek az orvoshoz, vagy ez csak azért lehet, mert kimentek a hormonok a szervezetemből és most dolgozik az Inofolic? Minden választ köszönök.

2014. ápr. 15. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Normális a szurkálodás de az inofolic édes kevés PCOS kezeléséhez! 3- as kezelés szükséges ( szénhidrát számolós diéta, gyógyszer, spot)
2014. ápr. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az orvos szerint ez nekem csak PCO, nem PCOS. A hormonjaim rendben voltak, a prolaktin volt kicsit magasabb, arra írt is gyógyszert. Egy hónapig kell majd szednem, és utána kontroll.
2014. ápr. 16. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!