Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet-e valamilyen betegség...

Lehet-e valamilyen betegség következménye az, hogy túlságosan"szőrős" vagyok?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. és kőrülbelül egy éve probléma ez nálam. az egész testemen lathatók kisebb - nagyobb szőrszálak, pl a vállamon . a combomon a hasamon a mellkasomon. és túl feltűnőek más nőkéhez képest. állhat a háttérben betegség?
2014. ápr. 16. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet picit nagyobb a tesztoszteron szinted, mint kéne. lehet egy hormonvizsgálattal kiderülne, mi a gond.
2014. ápr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet hormonzavar a túlzott szőrösödés. Nőgyógyászaton adnak beutalót vérvételre, abból megtudják nézni van-e gond a hormonjaiddal. Ha baj van, tudják gyógyszerrel kezelni.
2014. ápr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, pl. PCOS, Cushing, pajzsmirigybetegség meg rengeteg más. De azért az ilyen hormonbajok esetén jellemzően van más tünet is.

De nem feltétlen kóros, lehet alkati dolog is. Főleg, ha nem sötét, erős szőrök, csak kis szőke pihék.

2014. ápr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen ez midnenképp homron problémára utal. endokrinológushoz menj.
2014. ápr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a sötét, erős szőr is lehet alkati dolog, nálam pl ez van. Mindenféle vizsgálatokon keresztülmentem, nincs oka. :( Pedig a lábam simán elmenne férfilábnak. (Ha nem vigyáznék nagyon vele)
2014. ápr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!