Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fertőzés lehet, vagy tényleg...

Fertőzés lehet, vagy tényleg felfáztam volna?

Figyelt kérdés
Folyamatosan úgy érzem,hogy pisilnom kell.Fájni abszolút nem fáj,de nagyon kellemetlen érzés akkor is.Vettem rá egy homeopátriás szert,azt iszom,elég jó.Ez a dolog eltart pár napig.Napról-napra jobb lesz,aztán elmúlik és most már másodszor fordult elő,hogy akkor jelentkezik ha meg jön a menstruációm.A kettőnek lehet köze egymáshoz?Voltam orvosnál,azt mondta,hogy felfáztam.Vizeletet nem tudtak nézni,mert ugye megvan a menstruációm.Gyógyszert sem adott,azt mondta,hogy jó az amit vettem.Szerintetek mitől lehet ez?
2009. aug. 28. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Esetleg vesekő? vagy homok? Még ha nem is fáj akkor is lehet az. Nekem hónapokig negatív vizeletem volt,és azt modnták semmi bajom,mikor végre nagy nehezen kiderült,hogy kő bujkál bennem...

Nem fájt semmi,csak állandóan pisilni jártam én is...

Jobbulást!

2009. szept. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,aranyos vagy!Aztán mi lett veled?Megműtöttek?
2009. szept. 3. 20:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nem mütöttek meg,hanem úgymond "szétzúzták". Ha jól emlékszem ESWL kezelésnek hívják amit csináltak. Igazából kivülről zúzták szét a követ,ami később spontán távozott.

A helyedben bejelentkeznék urulógiára. Csinálnak ultrahangot és /vagy röntgent,és kiderül mi is van veled.

Továbbra is jobbulást :)

2009. szept. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!