Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 eves vagyok es mar egesz...

13 eves vagyok es mar egesz regota elszlelek folyasokat eleinte feheres volt de egyre barnul es ragacsos az allaga ez mi? Es meg nem jott meg leheg hogy most fog mellem mar noni kezdett es szorzetem van ugye nem komoly mert felek hogy valami baj van?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 19. 21:58
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nyugodj meg nincs semmibaj! Természetes minden lánynak így van a legeslegelejétől a végéig amíg fejlődsz aztán majd megjön ha minden megvan! :)
2014. ápr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valszeg hamarosan meg is fog jönni.
2014. ápr. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Még nem fog :) Még utána ha szőrzeted a hónaljadnál meg a nemiszervednél is meg van és a melled is már"egész kifejlett" utánna olgoznak méga hormonok a hasad is elkezd fájni ez sokszor lesz és ezután várható hogy megjön nekem még mielőtt megjött volna azelőtti napon este nagyon fájt lent a hasamnál! megsebírtam mozdulni..de ezt nem ilyesztésnek mondom! :) minden ok3
2014. ápr. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Es hogyhogy valamikor barna a folyasom maskor pedig vilagosabb ?

Koszonom az eddigi valaszokat

2014. ápr. 20. 14:34
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A barna folyás az már vérzést jelent, csak nagyon gyenge még és alvadt formában jön ki.
2014. ápr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De ez nem olyan sotet hanem vilagos barna az is alvadt ver?
2014. ápr. 20. 18:51
 7/11 anonim válasza:
Semmibaj nincs! :) ez csak a menstruáció előtti folyás
2014. ápr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Es az termeszetes hogy van egy kis szaga??
2014. jún. 16. 21:17
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyfolytánam van folyásod ami nem fehér, hanem sárga esetleg csomós és büdös, akkor nagy valószínűséggel gombád van. Ez sokszor erős viszketéssel is jár.

Ha fehér a folyás és takony-szerű (már bocsánat a vulgáris megfogalmazásért), esetleg 3-4 hetente jött elő a barnás szín, akkor az normális.

2014. jún. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Es ah normalis hogy csak egyszer volt meg regebben barnas de most mar megint feher?
2014. jún. 17. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!