Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Végbélrepedéssel mit lehet...

Végbélrepedéssel mit lehet tenni? Folyton kijön ha nagyobb a széklet. Kaptam rá vénnyel kapható krémet, az mindig elmulasztja, de ahogy megint nagyobb a dolog akkor kijön.

Figyelt kérdés
A krém meg lassan elfogy :/
2014. ápr. 20. 15:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
61%
Kérsz egy újabb vényt.
2014. ápr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Najó, egyébként az lesz, de én valami olyan megoldásra gondoltam, ami örökre beszüntetné a problémát... Most vagy egy hétig kenegettem neogranormonnal jó vastagon, hátha megerősíti a bőr...de sajnos ma megint sebes lett..
2014. ápr. 20. 16:03
 3/25 anonim ***** válasza:
58%

Bocsánat, egy eléggé unortodox megoldást fogok javasolni, légyszi ne pontozzatok le érte.


Nekem is szokott hasonló gondom lenni, és egyszer, amikor nagyon durván hónapokig kijött minden egyes székletnél a seb, akkor az oldotta meg, hogy análplugokkal játszottunk a pasimmal. Nem tom, hogy ismered-e, az análplug ilyen tágítóféle. Szettben lehet kapni, van kicsike, közepes meg nagy. Sorban kell berakni, és akkor kitágítanak...


Természetesen ezt akkor csináld, amikor a krém éppen viszonylag helyrerakott. Ha bennhagyod mindegyiket ~15 percig, a következő székletnél garantáltan nem lesz problémád. Nekem egyetlen ilyen "játszós" nap hónapokra megoldotta a problémát, mert volt ideje szépen begyógyulni a sebemnek, amíg az izmok nem feszültek rá annyira. Mellékhatás (tartogatási probléma) egyáltalán nem volt.

2014. ápr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben támogatom a második hozzászoló javaslatát!
2014. ápr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

De hogy érted? Berakom és hagyjam bent mondjuk fél órára?...(pasim az nincs)

És nem lehet ezt másal helyettesíteni, mert nem igazán telik nekem ilyenekre.

2014. ápr. 20. 16:12
 6/25 A kérdező kommentje:
Meg nemtom ez nekem elég furán hangzik.. Nem akarom, hogy kitáguljak :/Anált se csináltam soha.
2014. ápr. 20. 16:14
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom uborkával vagy kolbásszal is helyettesíthető.
2014. ápr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
kolbász az fertőzésveszélyes, úgyhogy azt semmiképpen. De mindegy is én ezt nem merem kipróbálni.
2014. ápr. 20. 16:33
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
Akkor marad az uborka, vagy kissebb tekebábúk.
2014. ápr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Kösz...remélem jól kitrollkodtátok magatokat. Lehetne egy kis eszetek és gondolhatnátok arra, hogy másnak talán fontos az egészsége és ne adjatok olyan tanácsokat amik ártalmasak, mert lehet, hogy egy naiv 13 éves kislány olvassa és elhiszi...
2014. ápr. 20. 16:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!