Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Végbélrepedéssel mit lehet...

Végbélrepedéssel mit lehet tenni? Folyton kijön ha nagyobb a széklet. Kaptam rá vénnyel kapható krémet, az mindig elmulasztja, de ahogy megint nagyobb a dolog akkor kijön.

Figyelt kérdés
A krém meg lassan elfogy :/
2014. ápr. 20. 15:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
17%

DEHOGY uborka, kolbász!!!


Pont azért kell a plug, mert az teljesen higiénikus, könnyen tisztítható, és puha, garantáltan semmilyen sérülést nem okoz. Valamint arra a célra formázott, hogy ne okozzon fájdalmat a behelyezése.

Egy egész készlet (3 darabos, legkisebbtől a legnagyobbig) kb 3-4000 forintba kerül.


És nem lesz tőle semmi bajod. Ez a tágítás ideiglenes. Ha minden nap ezt csinálnád, akkor kéne aggódnod miatta, de egyébként csak kilazítja az izmokat - anális szex előtti felkészülésre szokták használni, de a legtöbbeknek élvezetet okoz az önmagában való használata is.

2014. ápr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
17%

Kérdező, akár hiszed, akár nem, én nem perverzkedésből meg trollkodásból írok ide, hanem halálosan komolyan.

Légy szíves olvass utána annak, hogy mi az az análplug. Egy szexjáték, azt nem tagadom, de ha megérted, mire való, és érted azt is, hogy miért keletkezik a végbélrepedésed, akkor megértheted azt is, hogy miért tud működni ez a tipp.


De ha nem akarod, természetesen ne használd.

2014. ápr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Látod nem is olyan drága! A krémed mennyibe kerül? Gondold meg, örökre veszed a krémet egy csomó pénzt beleölve, vagy egyszer kiadsz 3-4 ezret és a dolog meg van oldva! Plusz ki tudja, lehet, hogy még gyönyört is találsz benne!
2014. ápr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
68%
Deggial, légyszi hagyd abba, mert már megijesztetted a kérdezőt. Én elhiszem, hogy te is kedveled ezt a módját az örömszerzésnek :), de én kivételesen tényleg nem a szexuális aspektusa miatt ajánlom.
2014. ápr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Persze, én is csak az egészségét akarom a kedves kérdezőnek!
2014. ápr. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
17%

És igen kérdező, pontosan úgy kell csinálni, hogy berakod először a legkisebbet, benn hagyod 10-15 percet vagy amíg magától ki nem jön, és aztán berakod a közepeset és azzal is ugyanígy, aztán a naggyal. Nem lesznek tartási problémáid, de lazább lesz az az izom, úgyhogy nem fog megint (vagy messze nem fog annyira) felszakadni a végbélrepedésed a következő pár székletnél, lesz ideje tisztességesen meggyógyulni. A plugot jó alaposan lemosod meleg vízzel és szappannal, berakod a szekrénybe és ha bármikor újra jelentkezne a probléma, maximum megint eltöltesz vele 45 percet. Lényegében ennyi. Ha nem válik be, nem vesztettél szinte semmit.


De elfogadom, hogy vannak, akik ehhez a megoldáshoz túl szégyenlősek (vagy nem tudom, hogy nevezzem ezt), ettől függetlenül a végbélrepedésre ma ennél jobb megoldást nem ismerünk. Vannak a kenceficék, amik ismeretes, hogy hogy működnek. Meg van a műtét, amikor átvágják azt az izmodat. Hát, én úgy gondolom, hogy ennél sokkal jobb a mechanikus tágítás.

2014. ápr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Nem szégyenlős vagyok és tudom mi az ,meg ha lenne ilyenem akkor kipróbálnám, de ez nekem akkora nyűg, hogy most elmenjek venni és főleg h 4000 forintot költsek rá :/ Folyamatosan vannak hüvelyproblémáim is, ebben a 3 hónapban vagy 5X voltam nőgyógyásznál,nem is összegeket hagyva ott+ a gyógyszerek sem olcsóak. Erre már tényleg nincs pénzem, azért kérdeztem, hogy valami mással nem lehetne e helyettesíteni.
2014. ápr. 20. 17:51
 18/25 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, h inkább ne helyettesítsd mással. Egyrészt a fokozatosság (kisebb-közepes-legnagyobb) tényleg kell, másrészt meg a puha és sérülést biztos nem okozó anyaga miatt. Inkább várj akkor, míg lesz rá annyid, hogy nyugodtan meg tudod venni, addig meg kenegesd, mint eddig.
2014. ápr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
mondjuk egy teljesen sima felszínű tollal esetleg? Ha lefertőzlenítem? (nyilván nem az író végére gondolok, hanem a másikra mert ennek nincs ilyen kinyomós része vagy hogy mondjam, tehát az egész toll teljesen sima felületű)
2014. ápr. 20. 18:06
 20/25 anonim ***** válasza:

Nem. Kemény anyagú, amivel megsértheted magad!!! És hidd el, h nem akarod véletlenül megsérteni magad ott, igencsak fertőzésveszélyes.


És nagyon, nagyon, nagyon, nagyon vékony. Ez nem tudja kitágítani az izmodat, hiszen még a legkisebb plug is jóval nagyobb ennél. A legnagyobb meg kb 4cm átmérőjű.

2014. ápr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!