Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom eldönteni, hogy...

Nem tudom eldönteni, hogy férfi vagy nő gyógyászhoz menjek e! Szerintetek melyihez érdemes?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 22. 16:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát ha nő vagy akkor egyértelmű nőgyógyász..
2014. ápr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pszichologushoz!
2014. ápr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Ezt neked kell eldönteni, én speciel nem tudnám elképzelni, hogy egy nő túrkál benned, még a férfi is kellemetlen, de van aki, női nőgyógyászt szereti.
2014. ápr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mindegy.
2014. ápr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Nah, ezt pont olyan dolog ahol engem inkább a szakértelem érdekel. Pont letojom a nemét, hogy ha jó szakember és jól bánik az emberrel. Csak mert büdös bunkó és felelőtlen orvos mindenhol van. Férfiban és nőben is.
2014. ápr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem természetesebb, ha férfi nyúlkál belém.
2014. ápr. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Figyelj kérdező, annak, hogy a nőgyógyász férfi-e vagy nő, egyáltalán nincs akkora nagy jelentősége, hogy görcsölj rajta. Ha nincs kifejezett preferenciád egyikre se, akkor nyugodtan menj bárkihez, akit az ismerőseid jónak mondanak. Csakis a szakértelme és az empátiája fog számítani, és az férfiban és nőben ugyanúgy meglehet. (Én magam amúgy a férfiakat kedvelem jobban, de ez lehet, hogy nálad másként lesz.)
2014. ápr. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Én a világ összes kincséért nem mennék többet férfihoz. Szóval ha könnyebb úgy, menj nőhöz. Én egy nőnél nem érzem magam olyan kellemetlenül, legalább meg tud vizsgálni. Ahogy kényelmesebb.
2014. ápr. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Természetesen csak nőhöz mennék a helyedben.

Gondolj bele hogy ő is jár nőgyógyászhoz olykor, már csak ezért is sokkal megértőbb mint ffi kollegája, aki tényleg csak könyvből tanulta a "szakmát".

2014. ápr. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
:))) Pont a nőknek nem lehet nyavalyogni, mert könnyen rámondják, hogy "Drágám, ezt én is átélem rendszeresen" :DDDDD
2014. ápr. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!