Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk! Higiéniai megfontolásból...

Fiúk! Higiéniai megfontolásból érdemes szőrteleníteni a végbélnyílás környékét? Ti szőrtelenítitek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 4. 22:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%
Ritkán szánok rá időt, de megéri, jóval kevesebbet kell olyankor törölni.
2013. ápr. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%

Én ott nem szőrtelenítek, ez az egy az, ami úgy döntöttem, hogy inkább kimarad. Elől csupasz, és ennyi

Egyébként ahány ember, annyiféle vélemény :)

2013. ápr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%
Azt sem tudom, hogy kell azt csinálni. És ha kezd kinőni nem szúr?
2013. ápr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
81%
Férjem kamionos, és mivel bidé nem nagyon van útközben, mindig leborotválja, ha itthon van!
2013. ápr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

"Azt sem tudom, hogy kell azt csinálni. És ha kezd kinőni nem szúr?"


Én bekenem borotvazselével, lehajolok a tükörnek háttal, egyik kezemmel megfogom a hátsóm egyik felét, a másik kezemben lévő borotvával pedig lehúzom a szőrt. A szőrnövedés valóban szúr eleinte egy kicsit de meg lehet szokni. Amúgy 4-5 naponta borotválom.


Egyébként azért írtam ki a kérdést, mert én már régóta szőrtelenítek ott is, csak sokan ezt gáznak tartják, érdekel, hogy más mit gondol.

2013. ápr. 4. 22:46
 6/29 anonim ***** válasza:
49%
Legyen az olyan amilyet a természet akar
2013. ápr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
98%
Ez az, hogy a természet g.eci, valakinek alig van rajta valami, nekem meg minden beleragad a 6-8 centis dzsungelbe... Egy alkalom fél tekercs budipapír, mire tiszta lesz.
2013. ápr. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sok szőr van ott és már régóta borotválom.Heti egy alkalommal szoktam,viszont így mindig borostás és szúrós a hátsóm.
2013. ápr. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
8%

Menj el olyan kozmetikushoz, aki legyantázza ott is.

Kb 10 ezer.

2013. ápr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
42%
Valójában meg van az oka a szőrőknek,nem kell őket leszedni,korábban nem szedték le és még most is sok helyen nem szedik le.Ha zavar és egy lánnyal szeretnél kettesbe lenni,érted mire célzok elég ha akkor rakod magad kicsit rendbe,de a fanszőrt sem kell leborotválni,az sem szép látvány,a kopasz kuki sem jön be a nőknek.
2013. ápr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!