Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert van az hogy egyik nap...

Miert van az hogy egyik nap kicsi a mellem, masik nap meg nagyobb, aztan megint kicsi?

Figyelt kérdés

Az altalanos merete kb ket logo szunyogcsipes, de van hogy par napra elkezd gombolyodni, annak szoktam orulni de most egy hetig vegre icipicit elkezdett noni es formasodni, ma meg megint olyan mint egy ot eves dagi kisfiue. Miert van ez? Mar nagyon zavaro :SSS tizenhat eves lany vagyok, meg nem menstrualok. Az sem lehetseges h ilyen gyakran valtozik a sulyom, alapjaba veve vekony testalkatu vagyok, bar a pocakom neha nagyobb ha sokat eszek.

Elnezest az ekezethianyert, remelem azert ertheto. Bocsi ha rossz a tema.


2014. ápr. 23. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tizenhat évesen még nem menstruálsz ideje lenne kivizsgáltatnod magad.
2014. ápr. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

17 éves korban meg kellene jönnie a menstruációdnak,addig keress egy jó nőgyógyászt.

Első vizsgálatra női orvost javaslok, mert azért elviselhetőbb elötte vetkőzni.

2014. ápr. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha egy év múlva se jönne meg még, akkor érdemes lenne elmenned egy nőgyógyászati kivizsgálásra.
2014. ápr. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oke, koszi
2014. ápr. 24. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!