Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 éves lány vagyok. Az...

15 éves lány vagyok. Az osztálytársaimnak nagyobbak a mellei nekem meg kicsi, fog még nőni? Vagy ha sportolok nagyobb lesz vagy mi? (mert vmi ilyesmit hallottam)

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mint a testmagasságod,a mellméreted is egy genetikailag befolyásolt dolog.Szembetűnő változásokat klinikai behatás nélkül (lsd. plasztika) nemigen lehet elérni.A sportolás formásabbá,de sokkal nagyobbá nem teszi a melleidet.A túlzott sportolás meg kifejezetten rosszat tesz a melleknek.
2011. ápr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én nem mellméret szerint választok csajt, ha erre gondolsz. legyen szép arca, meg ne túl kövér, ez a lényeg.
2011. ápr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Túlzott sporttól eltűnik, lásd a fitneszes csajok, mind szilikon.

Még nőhet, ha olyan vagy. De az is lehet, hogy marad.

Amúgy ne aggódj, én pl nagyon szeretem a nagy melleket, de nem kritérium. Inkább legyen a lány vékony, kisebb mellekkel.


23/F

2011. ápr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha sportolsz, csak még kisebb lesz, pláne úszástól, kézilabda, ilyesmi.

Még megindulhat a növés, ne aggódj, de átlagosnál nagyobb nem hiszem, hogy már lesz.

Esetleg nem vagy nagyon sovány? Én is nagyon sovány voltam tizeséveim elején, aztán elkezdtem keményen "hízókúrázni" és ekkor nőttek meg a melleim is. Persze nem lettem kövér, csak átlagos testalkatú, modell azért nem lesz már belőlem, de nem panaszkodhatom, a melleimmel meg vagyok nagyon is elégedve, persze lehet, hogy amúgy is megnőttek volna.


Amúgy meg én úgy vettem mostanában észre, hogy a mai lányoknak átlag alatti a mellméretük, kevés nagy mellet látok mostanában, szóval, ha kicsi marad, akkor sem leszel ezzel egyedül, sőt.

2011. ápr. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell fölöslegesen aggódni. Még legalább 5 évig nőhet.
2011. ápr. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, mert mindenki más időben fejlődik. Van még bőven idő, hogy nőjön a melled. De akkor se aggódj, ha felnőtt korodban kicsi marad, mert egy kis mellű lány is lehet nagyon szép.
2011. ápr. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!De akkor most kisebb lesz a melle valakinek ha sportol?Ez baromság.
2011. ápr. 22. 14:06
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baromság?
2011. ápr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
27%
Én sem értem, mi ebben a baromság. De amúgyis, igazán fogalmazhatnál szebben is. Pl. "nem igaz", "butaság".
2011. ápr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
tényleg kisebb lehet a melled a sporttól. gondolj pl. csak arra, hogy a mell nagysága is benne lévő zsír mennyiségétől függ, és mellizomerősítésnél az a rész eléggé érintett. ennek ellenére van egy csapattársam, akinek így is hatalmas mellei vannak, pedig régóta sportol. de neki az alkata alapvetően ducibb :) amúgy kézilabdázom, és nincs túl nagy mellem :D 17/L
2011. ápr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!