Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden nemi betegségre negatív...

Minden nemi betegségre negatív, de mégis van probléma?

Figyelt kérdés
Zöldes folyás, égés, viszketés, pirosodás... Voltam nemi beteg gondozóban és kenetet vettek. Minden nemibetegségre negatív eredményt kaptam.. Mi más lehet ami ezeket a tüneteket okozza? Párommal igaz óvszer nélkül vagyunk együtt, mert gyógyszert szedek, de már jó ideje együtt vagyunk.. És soha nem volt előtte mással aktusunk óvszer nélkül.. Sokan mondják, hogy a hüvelyflóra felborult mert lúgossá vált az ondótól az alapból savas környezet. Valakinek van/volt ugyanilyen gondja? Köszi a válaszokat!
2014. febr. 3. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
42%

Csak azt nem értem, hogy miért nem az orvostól kérdezed ezt meg? Gondolod hogy az unatkozó háziasszonyok, és az alkoholista férjek akik a neten lógnak szabadidejükben megmondják a tutit?


Erre mást nem lehet mondani, mint hogy kérdezz meg egy nőgyógyászt.

2014. febr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat segítesz.. Képzeld orvosnál voltam.. tudod ott csinálják meg a tesztet, és ez volt pár nappal ezelőtt.. az eredményeket neten ellehet olvasni, ez ma reggel volt rokonom a nemibeteg gondozóban van és ő irat nekem gyógyszert, náluk nézettem meg magam.. Arra voltam itt kiváncsi hogy más is küszködik e ilyenekel.. Konkrétat ott csak az eredmény után akartak mondani amihez nem kell bemennem mert hazahozzák nekem a receptet. Azaz holnap megtudom remélhetőleg a pontos infót ami kb ez lesz: fertőzés.. azaz nem tudok meg sokkal többet mivel csak nemibetegségre teszteltek azon kivűl mikroszkóp alatt nézték meg h van vmi gyulladásom. Na most pedig okoska.. Neked mennyire konkrét ez ami most lelett írva? Tudom hogy nem vagyok nemibeteg, de még nincs holnapig pontos diagnózis, és biztos nem én avgyok az egyetlen ilyen gondokkal, ezért akartam véleményt kérni szintén ebben az esetben járótól.. Semmi kedvem nem volt ahhoz hogy egy idetévedő annyira unatkozó személy idejöjjön és ossza az észt. Én másokkal ellentétben igenis elmegyek a dokihoz, nem tehetek róla hogy lassú a rendszer és idő kell hozzá hogy leteszteljék a kenetet, amit te bizonyára annyira nagyon értesz, ha itt osztod az észt hogy miért nem az orvostól kérdeztem. Szerinted az orvos ránézésre állítja fel a diagnózist és varázspálcával gyógyítja azt? Mert akkor tudok neked gratulálni.
2014. febr. 3. 19:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, nem árt ha tudod, hogy az itt válaszolgatók nagy része kiváncsiskodó férfi, akik osztják az észt hol negédesen, hol durván kioktatnak.

Így a tanácsaikat is ennek függvényében kell értékelni.

2014. febr. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen tünetekkel 100 százalék, hogy valami fertőzésed van! Nőgyógyász! No szex mig rendben nem leszel, és ha a pároddal ezidőalatt együtt voltatok, akkor bizony nem ártana ha őt is kezelnék, mert lehet tünete nem lesz, de aztán visszakapod tőle! Emlitsd meg ezt is a dokinak.
2014. febr. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Látom te sem olvastad végig a leírtakat.. Ki vagyunk mind a ketten minden nemibetegségre vizsgálva .. Mindkettőnknek negatív.. Csak nekem van ilyen problémám.. Ma kaptam meg rá a gyógyszert és semmi köze a szexhez.. Jó lenne ha mindenki elolvasná a fentebb leírtakat és a kommentben a bővebb kifejtést mielőtt a nőgyógyászt magyarázza.. MELYIKŐTÖK NEM FOGTA FEL HOGY VOLTAM ORVOSNÁL?! MIÉRT OLYAN NEHÉZ OLVASÁSBÓL MEGÉRTENI VALAMIT?! JÉZUSOM EMBEREK!
2014. febr. 4. 18:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Na ide figyelj! Ha már vettem a fáradtságot és válaszoltam, akkor ne válaszolj vissza ilyen bunkó hangnembe. Nekem gyakran vannak problémáim, ezért is irtam, hogy az lehetetlen, hogy ilyen durva tünetekkel minden leleted negativ legyen! Ha meg ilyen bunkó vagy és nem értékeled hogy más segiteni próbál, mert ugye mi itt nem vagyunk orvosok, csak tippelni tudunk, akkor várd meg hogy mit mond a doki és ne itt kérdezősködj! Elolvastam jól a kérdésed és akkor is csak ezt tudom mondani. Lehet, hogy valamire mégsem vették le, vagy tévedtek, elkeverték a leletet, a törleted..
2014. febr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!