Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok róla?

Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
sziasztok! első autónak én egy suzuki swiftre gondoltam de anyám elkezdett hápogni hogy azt biztos hogy nem engedem meg mert papírautó ha törik benne halok meg... tetszik még a smart autó ami ugyan csak erről híres:P vélemények? és milyen olcsón megvehető szép nem nagy használt autót lehet kapni ami " nem papírautó" :P köszi a válaszokat!

2013. júl. 16. 17:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%

Ki veszi az autót? Kinek? Kinek a pénzéből?

Te, magadnak, saját pénzedből, ettől kezdve be lehet fejezni a hápogást, és nincs olyan hogy "nem engedem meg". Ha nagykorú vagy, nincs olyan hogy valamit nem enged meg. Nem a tulajdona vagy, hanem a gyereke.

A Suzuki Swift egy olcsón fenntartható, megbízható autó, ha a mamának nem tetszik, nem kell beleülni.

2013. júl. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%

Swift: kici, ócó de törik. Ha olcsó rohangálós autó kell, akkor a legtutibb ( én mindig klímásat mondok, az néha nagyon jól jön ). 300 körül már nagyon jók vannak.


Ezért most sokan fognak fujjozni, de Fiat Bravo/Brava. Drágább, egy kategóriával nagyobb egy jó példánynak nem lényegesen több a fenntartása, mint egy Swiftnek, cserébe kényelmesebb, jobban megy , nem törik rommá az első koccanásnál,akad klímás/légzsákos modell, viszont árban 300-500 ezer között tartunk már.


6-800 000-től viszont már két oldalon keresztül lehetne sorolni a az autókat, csak azok már nem "olcsók" .

2013. júl. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
24%
Én se engedném a gyerekemnek, hogy suzukit vegyen az biztos. Inkább addig fosztogatnék, rabolnék, amíg nem tudok venni neki egy AUTÓT. Nézzél youtube-n baleseti videokat, sálat nem kötsz rá jobban a fára, mint amennyire a suzuki rácsavarodik.
2013. júl. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%
...írja egy buta sznob. De jó hogy nem a te gyereked vagyok.
2013. júl. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
51%

Felejtsd el a Suzukit fikázó idiótákat. Normálisan kell vezetni, nem lesz semmi baj.

Hány Suzuklit láttál az út szélén lerohadva?

Hány Suzukit láttál induláskor kéken füstölni a szétkopott motor miatt?

Na ugye.

Jó választás lenne, ne hagyd magad lebeszélni róla.

2013. júl. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
Mondd meg anyádnak, hogy örüljön, hogy nem motort veszel.
2013. júl. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
Hiába vezet valaki normálisan suzukit, ha valami részeg állat, vagy figyelmetlen, vagy aki előzés közben beleszáll.
2013. júl. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen alapon S80-as Volvonál lejjebb senki ne adja, mert meghal...
2013. júl. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%
akkor vegyél olyan autót amit anyád akar ,de akkor ő fizeti az alkatrész különbözetet , pl BMW kuplungszettet kell cserélni az legyen min 60E ft csak a kuplung szett, Suzukiba 10-15E akkor adja oda azt a + 45-50 E ft ot, mert ő nem engedett Suzukit venni , de am te pénzed ,te autód lesz vedd meg és kész tetszik tetszik nem nem ez van akkor nem ül bele
2013. júl. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%

Igazat adok a mamának!

Sz@rt ne vegyél! Nem tudom mennyi a keret de ha suzuki mellett döntesz akkor csak a II-es swiftet vegyed ne az I-est mert az egy rakás sz... biztonság szempontjából.

Megbízható, olcsó hozzá az alkatrész de itt el is fogytak az erények. Kinézet nulla menet komfort nulla szinte rossz bele ülni és utazni vele. Csörög csattog nyikorog nyöszörög minden... Ilyen egy I-es swift. Azért tudok róla nyilatkozni mert nekem is ilyen van!(swift fánoknak lepontozni kötelező)

Ha van legalább 600 000 ft-od autóra akkor ügyelj arra, hogy legalább 4 csillagos törés tesztje legyen.

Pár pl: Renault megane, Fiat stilo, volkswagen IV golf...

Főleg akkor számít a biztonság ha sokat vezetsz városon kívül.

Smartot is kerüld el nagy ívben mert ha 50-nél "hátba vernek"(autóval) egy piros lámpánál akkor megvakarja a hűtőrács a hátadat.

Jöhet akár ki a vezetési tudással... hiába vagy te fittipááldi ha valami állat eltarol.

Persze jogosan merül fel bennetek a kérdés, hogy akkor nekem mért van Ies swiftem...válságautó és akkor itt ki is fújt a magyarázat... 200 000ért alig ha lehet ennél biztonságosabbat venni ami működik is valahogy...

Sokan mondják, hogy a legfontosabb a megbízhatóság meg az olcsó üzembe tartás. Ez igaz is de ha sokat utazol jó ha egy comfortos autóban ülsz nem egy puritán fapados szekérben.

A japán autók a legmegbízhatóbbak de komfort, belső-külső kidolgozásban fel se veszi a versenyt egy német autóval.

Francia autók kényelmesek, szépek sőt sok olyan típusok vannak amik kifejezetten nőiesek. pl: peugeot 206 de itt a megbízhatóság ami negatívum.

Kevés az infó és így nem lehet ajánlani.

2013. júl. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!