Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom, komoly?...

Mi lehet a bajom, komoly? Sikeresen meggyógyulhatok?

Figyelt kérdés

Szombaton reggelre a hüvelybemenetnél szúrkálást éreztem és majd láttam hogy ott a nagyajakaimon egymással szemben 1-1 terülten olyan fehéres-sárgás talán kis hólyagocskák lettek,mára (vasárnap) ezek eltűntek és most nagy pirosság van a helyükön, égnek. Először azt hittem megint gombás fertőzés (egyszer volt) és canestent vettem, de aztán rájöttem múltkor nem így volt (most más tünet nincs:a viszketés, fura folyás).

Valakinek hasonló, mi lett a vége? Mért van az, hogy volt a egyszer a hüvelygomba, most meg ez, s azt hallani, hogy sok szexuális partnertől, pedig nekem csak a párom volt/van, s ő is hűséges? (Ezt meg is beszéltük).Holnap du (hétfőn) el akarok menni dokihoz, de jó lenne tudni már valamit.


2008. júl. 27. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A kis hólyagocskákból arra következtetek, hogy herpesz. Ezt úgy kaphattad el hogy vagy a párod száján volt herpesz és úgy kényeztetett téged, vagy megcsalt.
2008. júl. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos mindenképpen jó ötlet, a leírás alapján talán herpesz is lehet.
2008. júl. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A herpeszvírus mindannyiunkban ott lappang, még gyermekkorunkban elkapjuk, aztán egész életünkben hordozzuk. Sok emberen sohasem jön ki, van akin csak időszakosan, van akin pedig állandóan. Egyáltalán nem biztos, hogy a párod megcsalt.
2008. júl. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam dokinál, s ismét gomba elleni kezelést írt fel. Úgy gondolom, hogy herpeszhez hasonló volt, hogy kis hólyagnak tűnő valamim volt kis területen, de a herpeszhez nég hozzá kapcsolódó tüneteim nem jelentkeztek. Mikor bekukucskált, akkor pedig a hüvelygombára jellemző darabos folyásizét látott, gyulladást a méhnyakon. Az is befolyásolja, hogy milyen tünetettel jelentkezik, hogy a ciklus mely szakaszában vagyok, most épp menstru előtt (ma jött meg),ezért nem is igen tudott jelentkezni a gombás fertőzésre jellemző bő/darabkás folyás, így azt sajnos meg is kell várnom míg elmúlik, s aztán kezdhetem csak használni a felírt gyógyszert (tabletta+kúp, erősebbek, mint Canesten az bizti).Remélem segítenek (bár a doki hozzátette, ha a kúra után nem javulok, kenetet veszünk, mert szerinte ez is Candida, ha mégsem akkor kenet...)
2008. júl. 29. 23:37
 5/6 A kérdező kommentje:
Érdekes, mert most lezajlott a menzeszem,s most kezdhettem alkalmazni a doki által felírt szereket, s addigra a fent írt tüneteim magától elmúltak.
2008. aug. 3. 10:24
 6/6 anonim ***** válasza:
hihi
2010. aug. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!