Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az baj ha 16 nap után menstruá...

Az baj ha 16 nap után menstruáltam? (még nem telt el egy év azóta, hogy először menstruáltam)

Figyelt kérdés
Mi van ilyenkor? Az első évben ez baj?

2014. ápr. 29. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

16 nap honnan számítva? A menstruáció első napjától fogva kell a napokat számolni.


Egyébként nem baj, kb. 2-3 éven belül kell beállnia. Ha nem tapasztalsz olyasmit, ami nagyon zavarna (túl gyakori vagy túl sok jön vagy túl hosszú ideig tart, vagy nem marad abba) akkor nem kell még aggódnod.

2014. ápr. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 évvel az első után még bőven belefér iylesmi, pár évig még nem fog teljesen beállni amúgy.
2014. ápr. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez teljesen normális még!
2014. ápr. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Időnként átállítódik.Az én életemben ez a 14-18 napos hirtelen átállítódás vagy négyszer volt.Semmi különös,ha minden más is normális.39/N
2014. máj. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!