Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kellemetlen szag ellen mit...

Kellemetlen szag ellen mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nemrég szültem - már harmadjára -, és minden egyes szülés után egyre izzadékonyabb lettem. Borzasztóan zavar, hogy a nemi szervem is hamar beizzad, és emiatt kellemetlen a szaga. Sajnos nincs időm három gyerek mellett naponta ötször zuhanyozni, na meg ha esetleg házon kívül vagyunk, akkor ez eleve nem is lehetne megoldás. Mit tehetnék, hogy ne legyen olyan kellemetlen ez a dolog? Intim lemosó segítene? Ötlet esetleg? Tisztasági betétet használok rendszeresen, nincs nagy szőröm, igyekszem odafigyelni magamra, és borzasztóan zavar a dolog. :(
2014. ápr. 29. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sajnos velem ilyen még nem történt, de ez egy érdekes és hasznos kérdés, főleg, ha hasznos válaszokat is kapsz rá.amit még kipróbálnék az a kamillateás ülőfürdő és megpróbálhatod az intim mosót is.
2014. ápr. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%

golyós dezodort, vagy stiftet használj.

Végülis olyan testrész, mint a hónalj.

2014. ápr. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ne sajnáld, hogy ilyen veled még nem történt (mármint az izzadás). :) Ha nem kapok hasznos válaszokat, és nem válik be semmi, akkor jövő héten rákérdezek a nőgyógyászomnál, úgyis jelenésem van nála... De azért nem bánnám, ha addigra változna valamit a dolog, mert tutira addigra is szagos leszek, mire odaérek hozzá. :(
2014. ápr. 29. 23:01
 4/11 anonim ***** válasza:

Az enyém is rohadt büdös lesz nyáron a nap végére, ha nem használok dezodort.

Persze nem a hüvelyem, hanem a combtőnél.

2014. ápr. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát, ezeket pont nem akarom, sem a golyóst, sem a stiftet. Azért köszi, de nem szívesen kenegetném őket a hüvelyem környékére. :(
2014. ápr. 29. 23:02
 6/11 A kérdező kommentje:
És ha a combtőnél használod, akkor nem is büdösödsz? Lehet, hogy mégis kipróbálom.
2014. ápr. 29. 23:02
 7/11 anonim ***** válasza:
Intim törlőkendő tökéletes. Nekem nagyok a combjaim, és én is mindig megizzadok ott. Ezért mindig hordok magamnál törlőkendőt, felfrissít. Combomra szoktam hintőport, nyáron úgyis rossz, ha összedörzsölődik szoknyában.
2014. ápr. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Persze, hogy a combtövemnél használom, csak ott büdösödik szerintem mindenkinek.

Csak ugye, akik nem izzadósak, azok ilyenkor még nem érzik, majd a jó kis 40 fokban.

Olyankor egyáltalán nincs szagom. Persze, ha kánikula van, napközben is kell kennem, mert leizzadom fél nap alatt, vagy még hamarabb is.

2014. ápr. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld ki a szódabikarbónát, mint hintőport.
2014. ápr. 30. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg (én pl. az Avon katalógusban láttam) dezodor intim környékre. Az pl. pont oda való és gondolom pont a kellemetlen szagok ellen véd és pont ilyen célra, amire neked kell.
2014. ápr. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!