Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kiadják a nőgyógyászati...

Kiadják a nőgyógyászati leleteket?

Figyelt kérdés
Az évenkénti citológiai vizsgálat eredményére gondolok. Minden évben járok, és 2 héttel a mintavétel után szoktam betelefonálni, hogy megérkezett-e. Ilyenkor megmondják az eredményt és kész. Most viszont szükségem lenne a leletre, odaadják az eredetit, vagy akár egy fénymásolt példányt? (mert gondolom az eredeti bekerülne a mappámba, vagy nem tudom). Köszi előre is a választ!
2014. ápr. 30. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha elkéred biztosan odaadják, oda KELL adniuk.
2014. ápr. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy odaadják.
2014. ápr. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mifelénk be kell menni a leletért a mintavétel után kb. 1 hónappal + van még olyankor egy kis diditaperolás (mellek daganatos megbetegedéseinek kiszűrése miatt) is.


Tehát szerintem nyugodtan mehetsz odaadják, de esetleg majd ha felhívod az eredmény miatt a rendelőt, akkor megkérdezheted.

2014. ápr. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nálunk számítógépes rendszer van, ott van minden. ha kell nyomtatnak egy példányt és lepecsételik.
2014. ápr. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors és sok választ. :)
2014. ápr. 30. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!