Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tudnátok mondani olyan nőgyógy...

Tudnátok mondani olyan nőgyógyászati endokrinológiával foglalkozó egészségügyi központot (magán) Budapesten, ahol elfogadják az sztk-s leleteket?

Figyelt kérdés
Vérvétel, vizelet, ultrahang, stb.

2013. febr. 24. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
MensMentis Intézet.Ott profik vannak.Egészségkártyával is lehet fizetni.
2013. febr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is a Mensmentist ajánlom.
2013. febr. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vitarolg magánrendelő, Dr. Kiss Csaba
2013. febr. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 frászkarikaborsó ***** válasza:
A mensmentisben elfogadják, lényeg hogy ne legyen túl régi.
2013. febr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Úgy esetleg lehet, hogy odamegyek, megmondják, hogy milyen laborleletek kellenek, és én tb alapon megcsináltatom? Vagy szerencsésebb, hogyha alapból viszem magammal a leleteimet (1 hónapnál nem régebbi egyik sem)?
2013. febr. 26. 08:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy is lehet,hogy ott megmondják mit csináltass meg és utána távkonzultációban megírod az orvosnak az eredményt és ő válaszol rá,esetleg küld receptet.De ennek költsége van 3000 ft.Viszont az első konzultáció 12 ezer,egyszerűbb ha viszed az alapdolgokat,3 pontos cukorterhelés inzulinnal,esetleg 3. és 21. napi hormonok,akkor ott egyből látja mi a helyzet és kapsz receptet is.Utána persze majd ráérsz még később távkonzultációban is tartani a kapcsolatot az orvosoddal.
2013. febr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen neked is :)

Egyébként ez a távkonzultáció az én döntésem, hogy így akarom-e, vagy majd az orvos mondja meg, hogy szükséges-e vissza járkálnom? Mindenképp hasznos lenne egyébként, ha így email-en keresztül mehetne a dolog, a Fehérvári út nekem nem épp közel van. Arról nem beszélve, hogy így olcsóbb is lenne. Köszönöm mégegyszer mindenkinek! :)

2013. febr. 28. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!