Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » El mehetek most a nőgyógyászho...

El mehetek most a nőgyógyászhogy hogy menstruálok?

Figyelt kérdés

Márciusban amikor megjött 5 napig tartott.Elmúlt, aztán a 11.napra újra megjött,akkor 7 napig tartott.Ezután már a 9. napra ismét megjött, ami szintén 7 napig

tartott.Most újra megjött, ez a hetedik nap, hogy elmúlt.Valaki esetleg nem tudja,hogy ez miért van?Elég kellemetlen, hogy ilyen sűrűn megvan.



2014. máj. 1. 13:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem elmehetsz, ha ilyen panasz van.

Sok nonel, foleg a valtozo kor kornyeken van, h folyamatosan verzik. Lehet, h egeszsegugyi kaparast csinalnak.

Ha biztosat akarsz, hivd fel a rendelot es mondd el, mi a panaszod. Majd a doki megmondja, h mit csinalj!

2014. máj. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is elmehetsz. Sok mindentől lehet szerintem, de az a biztos, ha doki tényleg lát. Így is, hogy meg van.
2014. máj. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el, minél hamarabb, ez azért nem kis probléma. Ha most éppen menstruálsz, nem fog megvizsgálni, de a panaszodat mindenképpen el kell mondanod neki, hogy megmondja mit csinálj vagy felírjon valamit. Ha szükséges vizsgálat is, legfeljebb majd mondja, hogy menj vissza mégegyszer. De most mindenképp menj, ezzel ne várj!
2014. máj. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
DE IGEN, az orvos meg tud vizsgálni menstruáció közben is. Én magam is voltam ilyen problémával, ömlött a vér, mégis megvizsgált. Nyugodtan menj el akár közben is, kérdező.
2014. máj. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Hétfőn megyek is a nőgyógyászhoz mindenféle képpen!
2014. máj. 1. 13:42
 6/14 A kérdező kommentje:
És amikor megyek tampont használjak cagy inkább betétet?
2014. máj. 1. 14:06
 7/14 A kérdező kommentje:
vagy*
2014. máj. 1. 14:07
 8/14 anonim ***** válasza:
Betétet, mert ha meg akar vizsgálni, ott az öltözőfülkében igen nehéz higiénikusan megszabadulni a tampontól. A bugyit leveszed a betéttel együtt, és adni fog egy kis adag papírtörölközőt, hogy addig se vérezz össze mindent.
2014. máj. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Korod?
2014. máj. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
természetesen ne tegyél be tampont, szerintem akkor hogy tudna megvizsgálni????
2014. máj. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!