Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » El mehetek most a nőgyógyászho...

El mehetek most a nőgyógyászhogy hogy menstruálok?

Figyelt kérdés

Márciusban amikor megjött 5 napig tartott.Elmúlt, aztán a 11.napra újra megjött,akkor 7 napig tartott.Ezután már a 9. napra ismét megjött, ami szintén 7 napig

tartott.Most újra megjött, ez a hetedik nap, hogy elmúlt.Valaki esetleg nem tudja,hogy ez miért van?Elég kellemetlen, hogy ilyen sűrűn megvan.



2014. máj. 1. 13:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok
2014. máj. 1. 16:21
 12/14 anonim válasza:

Elmehetsz, persze, én hasonló problémával vagyok megfigyelés alatt :(

2x is most úgy voltam a dokinál, hogy menstruáltam, ő mondta, hogy mindenképpen menjek, hiába menstruálok.

Kézzel, uh-al is megnézett és be is kukucskált, hogy lássa mekkora a vérzés mennyisége.

Egyedül a rákszűrést nem tudja így megcsinálni.

2014. máj. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Voltál a dokinál? Mit mondott?
2014. máj. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Mintát most így nem tudott venni, hogy menstruáltam.Elküldött vérvételre megnézni, hogy nincs-e valami baj a hormonjaimmal. Ha megjön a véreredményem, akkor vissza kell mennem a dokihoz.
2014. máj. 6. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!