Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes vagyok? 10 napja,...

Terhes vagyok? 10 napja, hogy együtt voltam barátommal,5napja késik a mensim és 3 napja fáj alul a hasam és a nemiszervem felül. Sokat srtesszelek mostanában. Félek, hogy terhes vagyok.

Figyelt kérdés
terhesség

2014. máj. 4. 23:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
3-4 nap mulva tezstelj s kiderül terhes vagy-e. Védekeztetek? ha igen akkor valószinüleg nem vagy terhes csak késik és hamarosan megjön. Bárkinél elöfordul néha, nem vagyunk gépek.
2014. máj. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem használtunk gumit,de már 2 éve semmi gond nem volt,nem ment belém, se az előváladéktól se volt semmi gond már 2 éve. nemtudom mi a baj.
2014. máj. 4. 23:19
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Van az a mondás, hogy "addig jár a korsó a kútra".. biztos te is ismered..
2014. máj. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem kioktatást kértem..hanem segítséget! :)
2014. máj. 4. 23:25
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez segítség volt, nem kioktatás.

Nekem zex nélkül is volt, van ilyen, stressztől, fogyástól, méhnyh-m nem tudott megvastagodni.

De ha veled két év alatt nem volt ilyen...miért nem veszel tesztet?

2014. máj. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5napja késik a mensi és 10 napja voltam barátommal, nem lenne korai egy teszt?
2014. máj. 4. 23:35
 7/13 anonim ***** válasza:
És mi mit tudunk segíteni? Vegyél tesztet, mi nem tudjuk megmondani, hogy terhes vagy-e. Egyébként ha ilyen régóta együtt vagytok, miért nem védekeztek?
2014. máj. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát nem tudsz mást csinálni, mint tesztelni. Rá van írva, mikor ideális, hány napot kell még várni hozzá.

Egyébként még nem késett sokat, egyáltalán nem biztos, hogy babát vársz.

2014. máj. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát az én ismerősöm is azt mondta, hogy dehát évek óta nem volt baj. Most 8 hónapos babás.

Mi nem tudhatjuk, hogy csak a stressztől késik vagy a baba miatt nem jön meg. Tesztelj.

2014. máj. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon zavar ,hogy nem erzem a szokasos derekfajast amit a menstruacio okoz,helyette pentek ota faj a hasam alja kis szunetekkel.
2014. máj. 5. 00:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!