Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mitől lehet? A...

Szerintetek mitől lehet? A hideg időjárás is befolyásolhatja menzeszt?

Figyelt kérdés

A múlt hónapban úgy jött meg, hogy 1 héttel előtte jött egy kis barna folt. Azt hittem korán megjött, de nem, csak egy kis folt volt és 1 hét múlva jött meg rendesen. Ebben a hónapban pedig 4 napja jött kissé több vér, de másnap meg semmi, még mindig nem jött meg igazán, ma kellene naptárilag megjönnie. Már minden előjel meg van arra amikor meg szokott jönni. Remélem megjön idő előtt, pár nap késés még nem baj.

(Óvszer nélkül soha nem voltam együtt a barátommal, és nem történt az óvszerrel "baleset". Ha minden igaz, terhes nem lehetek.)


2009. dec. 26. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?kortol is függ lehet még nem rendszeres, de sok minden befolyásolhatja pl ha azon stresszelsz h mikor jön meg vagy kisebb megfázás stb..
2009. dec. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok, és már 5 éve rendszeresen megvan.
2009. dec. 26. 19:01
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem stresszelek semmin sem, csak sose értem, mért csap be: megjön, aztán 1-2napig semmi és utána jön meg rendesen.
2009. dec. 26. 19:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószinüleg szórakoznak a hormonjaid,érdemes lenne egy vérvizsgálatot megejteni.
2009. dec. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!