Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A barátnőm úgy november...

A barátnőm úgy november környékén kezdte el használni a labello-t, a hideg időjárás miatt, hogy ne száradjon ki a szája. Tényleg szárítja a labello a szájat?

Figyelt kérdés

A barátnőm teljesen új labelloja kb.3 hét alatt 'elfogyott', mivel 20 percenként kente a száját, s egyre szárazabbá válnak ajkai. Valóban rosszat tesz ajkunkkal a labello?

És milyen mértékben károsítja a szánkat? Melyik a legjobb? Én gyümölcsöset használok, bár próbálok nem rászokni. És létezik olyan, hogy valaki függő lesz tőle?


2010. dec. 4. 08:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ezért nem használok egy ideje többé labellót. Bebét szoktam venni, ez is szárít, de talán nem annyira. Legközelebb gyógyszertári ajakápolót veszek, mindenki azt mondja, az vált be és kb. 100 ft-ba kerül.
2010. dec. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szárítja.

Illetőleg annyira felpuhítja az ajkat, hogy emiatt hamarabb kicserepesedik és a szél is hamarabb kiszárítja.

Svéd formulást Neutrogenát használjon, mert az egy bevonatot képez a szájon, ami véd a hideg időjárás ellen.

2010. dec. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól írja az utolsó! Tulajdonképpen a labellotol szárad ki utána a száj. Én is voltam így. Állandóan kenni kellett. Aztán azt csináltam,hogy amikor egy kicsit kiszáradt nem kentem be. Szép lassan hozzászoktam, most már kevesebbet kenem!
2010. dec. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Én is így jártam a labello-val csak én naponta kb. 4x kentem be a számat. szerintem a carmex a legjobb bár kicsit drágább nekem az vált be.
2010. dec. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :) rendben, énis kipróbálom a gyógyszertári ajakírt, s barátnőmnek is átadom :)))
2010. dec. 5. 18:13
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én függő lettem tőle. Ha véletlenül nem volt nálam, totál pánik, mert a szám teljesen összehúzódott a kiszáradástól.

Gondosan kerülöm ezt a márkát.

Gyógyszertári szőlőzsír. Az nem függősít.

2010. dec. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

elmondom nektek, hogyha többet innátok, akkor nem száradna ki a szátok.

én sosem használok, és nem is használtam labellot, de soha nem is szárad ki a szám.

napi 2 liter folyadék a minimum!

2010. dec. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, imádom az ilyen tudálékos s.ggfejeket...

Akkor én meg azt mondom el neked, hogy világéletemben sok folyadékot ittam, télen-nyáron megvan a 3 liter mégis tiszta cserepes a szám télen.

Szerinted mi lehet a magyarázat?

2010. dec. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
abszolút nem a folyadéktól függ! és amúgy is, rendesen iszom... ez a kicserepesedés csak télre igaz, meg egyszer-kétszer nyáron, amikor 'megégeti' a számat a nap, mondjuk egy egész napos Balcsi után.... bár én vigyázok az UV sugárzással, párszor szokott lenni.....
2010. dec. 7. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!