Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mekkora egy tampon kapacitása...

Mekkora egy tampon kapacitása ml-ben?

Figyelt kérdés
Főleg a Super és Super Plus méretű tamponok nedvszívóképessége érdekelne, milliliterben. Én sajnos kidobtam a tájékoztatót a dobozból. Az interneten nem találtam konkrét választ.

2014. máj. 9. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyet sehol se írnak.
2014. máj. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De igen, a Facelle vagy a Naturella márkánál volt ilyen a papíron, csak én kidobtam.
2014. máj. 9. 15:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Facelle-t használtam évekig, sose volt ilyen, cseppekbe jelzik hogy mennyit tud beszívni, és ennyi.
2014. máj. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy a Naturellánál volt. Nem emlékeztem pontosan. Valamelyik márkánál fel volt tüntetve. De ha valaki azt írja, hogy a Naturellánál sincs (a benne lévő széthajtható tájékoztatón), akkor tényleg nem tudom melyikben láttam. :) Ob?
2014. máj. 9. 15:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Az OB se írja, cseppekkel van jelölve. Mire kell neked ez ennyire? Normális ember nem méregeti ml-ben, hogy mennyi vér távozik belőle X idő alatt, az meg pár alkalom után elég evidens, hogy mikor erős, gyenge vagy közepes a vérzés.
2014. máj. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azóta már megtaláltam, hogy 1 g vér kb 1 ml-nek felel meg. :)

Azért kérdeztem, mert intimkelyhet fogok használni, aminek sokkal nagyobb a kapacitása, és tudni akartam, hogy nagyjából mire számítsak, milyen időközönként kell majd ürítenem. A tamponnál tudom mennyi ez az idő, és abból tudnék következtetni.

2014. máj. 9. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!