Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg paraszt voltam mert...

Tényleg paraszt voltam mert elmondtam neki, hogy büdös a vaginája?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel nemrèg együtt voltam. Orálra került a sor de èn sok mindent èreztem de mèg a 3 hete foszlò kecske tetem is frisebb volt mint az ő vaginájának a szaga. Ma megkèrdezte,hogy milyen volt. Mondtam neki,hogy az orált kerüljük. Pròbáltam terelni a tèmát, de addig erősködött (hihetetlen hirtelen haragú vagyok,sajnálom)amìg jòl felidegesìtett ès a fejèhez vágtam,hogy majdnem elhánytam magam(3szor öklendeztem +az aktus közben azt hittem inkább meleg leszek).szòval a fejèhez vágtam ,hogy rettenetesen gusztustalan büdös a nemiszerve ès szègyelje magát! Azòta nem beszèl velem. Illetve mèg smsben átküldtem neki egy intim sprayt,hogy vegye meg,de attòl csak rosszabb lett , mert letiltott mindenhonnan.:/

2014. máj. 11. 21:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Paraszt kocsog vagy. Lehet fertozese van
2014. máj. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Nem volt túrós a pinája?
2014. máj. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem volt tùròs. Csak ragadt + a szag.
2014. máj. 11. 21:57
 14/18 anonim válasza:
Akkor rég nem mosta meg... Tehát teljesen jogosan cselekedtél!
2014. máj. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
De lehet,hogy egyesek jòt nevetnek itt, de engem tènyleg megviselt ez a szag :D szabályos fèlelem alakult ki bennem a punci iránt :D
2014. máj. 11. 22:03
 16/18 anonim ***** válasza:
Tényleg paraszt voltál. Ezt nem így kellett volna közölnöd... és utána ez az sms??? Csodálkozol, hogy letiltott mindenhonnan?
2014. máj. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
iszonyat nagy forma vagy a jó isten áldjon meg ! mhahaaaha
2014. máj. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
3 hete nem tudtam beszélni vele :D hát letiltott mindenhonnan :D
2014. jún. 9. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!