Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, titeket hogyan vizsgál...

Lányok, titeket hogyan vizsgál a doki sztetoszkóppal? Melltartóban vagy anélkül? Ha anélkül, akkor a melleteken is hallgatózik, vagy csak megemeli?

Figyelt kérdés
2014. máj. 11. 21:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Melltartóban, és a mellemen nem szokott "hallgatózni".
2014. máj. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Melltartóban.
2014. máj. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Melltartóban és nem nyúl a mellemhez.

Mondjuk nő a háziorvosom, úgyhogy az sem zavarna, ha hozzámérne vagy meglátná a mellemet, mert nyilván nem tapizni akarna.

2014. máj. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem férfi a házi orvosom és először le akarta vetetni a melltartót, de mondtam, hogy én nem akarom levetni, mire vállat vont és azt mondta hogy így is jó lesz.
2014. máj. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
38%
Szabályos vizsgálatnál márpedig igenis célszerű levenni, mert csak így tud alaposan meghallgatni! A melltartó csörgése-zörgése helyett, inkább a tüdőd sípolására, szívzörejedre kíváncsi az orvos, és ezt nem lehet kiszűrni úgy, hogy akadályoz a melltartó. Sok doki eltekint ettől, de hivatalosan így volna helyes, hogy felülről teljesen csupasz vagy.
2015. febr. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%
Ja és persze hivatalosan igen, meg kell emelni a mellet is hozzá, amikor a szívcsúcslökéseidet hallgatja. Utolsó voltam.
2015. febr. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Engem mindig melltartóban szoktak, és így is megállapította az egyik hogy szívzörejem van.
2019. aug. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Olyan 40-45 éves koromig mindig le kellett venni, utána egyre ritkábban.

Persze ez biztosan csak "véletlen".

2019. aug. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Eddig még mindig melltartóban. Utolsó, akkor a te nezőpontod szerint azért, mert női orvosaim voltak? Mert amúgy 25 éves vagyok, és a te élményedből kiindulva férfi dokinál garantált lenne ebben a korban a melltartó levetetése.

Amúgy ha ez téged zavart miért nem jártál te is nőhöz, már amelyik dokit (pl. háziorvos),te választhattad meg?

2019. aug. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja és nem szokták ,,megemelni" se, (bár nincs is túl nagy mellem, lehet ezért.)Hanem a mellkasomat hallgatják.
2019. aug. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!