Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olyankor nem lehet vérvételre...

Olyankor nem lehet vérvételre menni, amikor megvan, ugye?

Figyelt kérdés

2014. máj. 13. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Lehet menni, csak a vérvétellel egy időben megkért vizeletvizsgálatot nem végzik el, ezért vissza kell menni. Ezért praktikusabb megvárni amíg elmúlik.
2014. máj. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem köszi, nekem egy hét múlva kell menni, de valószínűleg meglesz, viszont kis kémcsövet adtak, hogy aznap reggelre vigyem. Olyat gondolom nem lehet, hogy már most, amikor még nincs meg, pisilok bele, ugye? Annak frissnek kell lenni?
2014. máj. 13. 11:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát én múltkor voltam mert sürgős volt a vérvétel egy vizsgálathoz, és épp az utolsó napomon voltam mensibe, tampont használok, mégis kiszúrták azonnal az eredményről h menstruálok. :) Pedig tényleg a végén voltam már szinte semmi se volt. A vizeletbe meg alapból nem a tampon miatt, mégis jele van a szervezetbe. De nálam nem variáltak ezen.
2014. máj. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!