Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap megyek AFP vérvételre....

Holnap megyek AFP vérvételre. Szerintetek ehetek előtte? Nem merek úgy elindulni, hogy nem eszek, mert olyankor mindíg rosszul vagyok.

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Szia!Egyél nyugodtan ,én is a héten voltam,megkérdeztem előtte az orvosomat,és lehet enni.Én direkt dél körül mentem,amiatt hogy nem éhgyomori,és akkor senki nem volt már,igy 5 perc alatt végeztem.
2009. dec. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én múlt héten voltam,nem lehetett előtte enni,inni is csak egy korty vizet...én 8ra mentem,vérvétel után gyorsan megettem a csomagolt szenvicskéimet!
2009. dec. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
csak a cukorterhelés előtt nem szabad enni.úgyhogy nyugodtan ehetsz!
2009. dec. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ez amúgy elég érdekes,mert nekem a védőnő azt mondta nyugodtan egyek,az orvos azt hogy ne egyek.És mivel 11-re kaptam időpontot,hiába is magyaráztam hogy mit mondott a védőnő,én nem éheztem addig,úgyhogy ettem,De lehet ha nem eszem el is ájulok,amióta terhes vagyok nagyon nem bírom az éhséget.A leletem pedig teljesen jó lett!
2009. dec. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez édekes,mert én direkt megkérdeztem a dokit,és ő is és az asszisztense is egyből mondta hogy lehet enni,mivel a magzatot nézik ilyenkor nem az anyát,ezért nem éhgyomori a vérvétel.Mondom én is délben mentem pont emiatt.A z első voltam.
2009. dec. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Magzati fehérjét néznek az anya vérében, úgyhogy lehet enni.


Majd a 24. heti terheléses vércukorszint-mérés előtt nem szabad enni. Már alig várom. :-(((

2009. dec. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha csak AFP-re mész, akkor egyél nyugodtan. Én ettem, mert a doki megengedte. A védőnőre meg nem hallgatok, ilyen dolgokban.
2009. dec. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Másfél hete voltam,direkt megkérdeztem,lehetett enni! Már az eredmény is megvan. :)
2009. dec. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!