Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Reggeli hányinger ellen mit...

Reggeli hányinger ellen mit lehetne tenni? Nem terhes vagyok, hanem ideges, attól van.

Figyelt kérdés
Minden reggel enyhe hányingerem van, két hónapja ért véget egy hosszú kapcsolatom, és ezt próbálom feldolgozni, több kevesebb sikerrel.Gyomoridegem van, és ez néha egész nap megmarad, hogy ételre sem bírok nézni, ha mégis eszem valamit akkor is nagy nehezen megy, és nem azért, mert kívánom, hanem mert muszáj.Nem esik jól semmi.Mit tehetnék?
2009. dec. 28. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

orbáncfű tea depresszióra, lehangoltságra jó.

hányinger ellen B6 vitamin.

gyomornyugtató a fenti tea, vagy levendula tea, vagy borsmenta, ami étvágyat is hoz.

vannak kifejezetten nyutató teakeverékek.

patikában lehet kapni nervenpflege természetes alapú enyhén nyugtató hatású gyógy"bogyót".

2009. dec. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet kapni nyugtató gyógyteakeverékeket.Próbáld ki,hátha segít.Semmilyen mellékhatása nincs,rászokni nem lehet.
2009. dec. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még nem bírtad megemészteni a szakítást, amit a gyomrod is jelez. Azért próbálj meg kis lépésekkel visszatérni az evéshez, mert legyengülsz, és akkor még nagyobb bajt szerzel magadnak. Fel a fejjel és szedjél MagneB6 vitamint, meglásd segít!!!
2009. dec. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Már ledobtam 10 kilót mióta ez a szar időszak van :(.Nem mintha hiányozna, mert rám fért..csak már kezdem nagyon unni, hogy minden reggel hányingerrel indul.Most is megettem egy Rudit..de azon gondolkodtam, hogy visszajön az első falat :S...
2009. dec. 28. 10:31
 5/6 anonim ***** válasza:
B6 vitamin!!!! az nagyon joo hányingerre...nekem bevált..
2009. dec. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm még egyszer mindenkinek :D!
2009. dec. 28. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!