Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 30-án bentalvás lesz a suliban...

30-án bentalvás lesz a suliban, és akkor fog megjönni. Mit tegyek? Tudnátok tanácsokat? /13/L/

Figyelt kérdés

2014. máj. 18. 11:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Tampon vagy betét ilyenkor jól jön.
2014. máj. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
tampon
2014. máj. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
32%

Én még sosem hallottam ilyen programról.:)


Én nem aludnék bent, másfél liter fölött van a vérveszteségem, nem publikus, amennyire be vagyok pelenkázva mensikor, és a ruhámra kifolyt vérfoltok, ez intim dolog. Ráadásul kiszámíthatatlan mennyiségű, több váltás ruhára van szükségem ilyenkor.

2014. máj. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha nem használsz tampont, akkor legnagyobb betét, rá mégegy bugyi amiben szintén legnagyobb betét. Fontos hogy a bugyi elég nagy és széles legyen, beleférjen a betét, de ne csúszkáljon, simuljon a hasadra. Kínai üzletben párszáz forintért lehet kapni "mamabugyit", ilyen alkalmakra azt javaslom.
2014. máj. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Azért itt fontos, hogy sok, vagy kevés szokott lenni a menzeszed, meg hányadik napra esik az ottalvós buli.

Tegyél be tampont, amekkorát csak tudsz (baromság, hogy "kicsiknek" csak kicsit lehet betenni), és egy jó nagy betétet is. Nem tudom elképzelni, hogy így baleset történjen. (A tampon meg ugye amint megtelik, átengedi a folyadékot, nem dugó.)

2014. máj. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, pontosan úgy tudsz bent a suliban aludni, ahogyan otthon a vérzéskor. Nem fog jobban folyni csak azért, mert bent vagy, szóval ezek a javaslatok (két bugyi, két betét???) baromságok, hacsak nem otthon is erre van szükséged.

Legyen nálad fertőtlenítő kendő, cserebugyi és 3-4 cserebetét, aztán jóvan.


Másfél literes válaszolónak: drága válaszoló, egy átlagos menstruáció során a kiürülő TELJES átlagos vérmennyiség kb 100ml. A teljes 5 nap alatt összesen. Szóval ha neked tényleg másfél liter vérveszteséged van, akkor szerintem sürgősen orvoshoz kéne fordulnod.

2014. máj. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Mi ez a bentalvás az iskolában?
2014. máj. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
És én nem használnék tampont alvás közben, amennyiben az alvás 6-8 óránál tovább tart (a tampon betegtájékoztatójában benne van, hogy hány óránként kell cserélni; tessék betartani), PLÁNE egy idegen helyen, ahol esetleg nincs lehetőség higiénikus módon betenni és cserélni.
2014. máj. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
6: Sok orvosnál jártam evvel, konkrétan minden egészségi gondomnak ez az okozója, ez adottság, és nincs rá orvosi megoldás, 28 éve menstruálok, anyai ágon örököltem ezt, mindenkinek ilyen, lassan olyan vérszegény vagyok, hogy kórházba fekszem vele, de akkor sincs megoldás. Nem ritka dolog ez egyébként, a nők 80%-a vérszegény, és pont emiatt.
2014. máj. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Amúgy hogy lehet a suliban aludni? Van annyi ágya az iskolának ágyneművel, ahány nebulója?:)
2014. máj. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!