Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez felfázás vagy más is...

Ez felfázás vagy más is állhat a háttérben?

Figyelt kérdés

Mikor pisilek csip a vizeletem és pisilés után fáj/szúr a hüvelyem. Cickafark teát iszom és az segit de ha abbahagyom akkor megint (nem egyből) ugyanazoka tünetek. (egy nap kb. 1,5l iszok meg)

17/L


2014. máj. 18. 12:31
 1/4 anonim válasza:
Egy nap többször,szinte folyton jársz vécére?Ez lehet jele.De szerintem a te esetedben inkább gyulladásról van szó.Igyál aloe vera tartalmú készítményeket,És végy egy jó kamillás fürdőt!Jobbulást!
2014. máj. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Mindent megpróbálok és ha nem lesz eredménye megyek orvoshoz...
2014. máj. 18. 12:49
 3/4 anonim válasza:
Nincs mit!Nekem is volt már ilyen,vagyis hasonlóak voltak a tünetek.Kezeltem(ahogy leírtam),és utána nem vokt semmi!:)Remélem hasonlóan jársz!
2014. máj. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik, akkor háziorvoshoz kell menni, vigyél vizelet mintát is, mert esetek többségében ott helyben ellenőrizni tudja és ír fel antibiotikumot ha szükséges.
2014. máj. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!