Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késhet a menstruáció a nagyon...

Késhet a menstruáció a nagyon egészségtelen életmódtól? (hánytatás, koplalás)

Figyelt kérdés
Mùlt hónapban 2 napig tartott,utána kezdtem hánytatni magam,és most meg nem is jött meg. Pedig terhes nem lehetek.
2014. máj. 19. 14:10
 1/7 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem hogy késhet, de végleg el is maradhat.
2014. máj. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen. Gratula az "életmódodhoz".
2014. máj. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
pfff... mit művelsz magaddal?
2014. máj. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Úgy játszadozz magaddal, hogy véglegesen is abbamaradhat, és esetleg már soha többet nem tudnak segíteni rajtad, még akkor se, ha normálisan kajálsz majd.

Szerintem még most gondold át a dolgot, mert később már késő lesz.

2014. máj. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azok után,h a drága doktorok 2 éve mást sem tudnak mondani,csak,h ha nem fogyok le,akkor sosem lesz gyerekem,muszáj volt valamit csinálnom.
2014. máj. 19. 16:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor most menj el pszichológushoz, aki rendbe tesz lelkileg (súlyos étkezési zavarba fogsz belefutni, vagyis már az is vagy) és dietetikushoz, aki kajaügyileg. Ennyit a nagy doktorokról, ők nem értenek a kajáláshoz.


Nekem annyit mondott, hogy egyek banánt, attól hízok. Mondom, más opció kéne, mert nem tudom megemészteni. Nem, egyek banánt, majd hozzászokok. Hát, anyád, hozzá, persze, két falat után olyan görcs, puffadás jön rám, hogy fél óráig csak fekszek és majdnem sírok.


Egyébként mozgás-normál kaja kombóról nem hallottál? Mellesleg a havid végleg el is maradhat. Nekem anorexiásként három évig nem volt, aztán, ahogy visszahíztam, az is jött vele.

2014. máj. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bingó. Ha nem fogysz le, nem lehet soha gyereked, de ha EZT CSINÁLOD TOVÁBB, AKKOR SE LEHET MAJD GYEREKED. Szerinted megoldottad a problémát????


NORMÁLIS étkezés és sport!!! Le lehet fogyni úgy is, hogy az embernek nem áll le a menstruációja (tapasztalat)!!

2014. máj. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!