Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik éjszakai tampon? Amit...

Létezik éjszakai tampon? Amit nem kell olyan gyakran cserélned, és nem is lesz egészségtelen ha bent hagyod éjszakára.

Figyelt kérdés
Reggelre vagy teljesen áttázok,vagy felkelek 4-kor és elrendezem,de olyankor nagyon nehezen tudok visszaaludni..

2013. febr. 1. 09:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem létezik. tampon mellé rakjál be még egy éjszakai betétet is, és nem ázol át.
2013. febr. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

de ha tampont rakok be nem ázok át. csak ha nincs tampon!

de azt mondják nem egészséges ha éjszakára bent hagyom!

egyébként köszi a válaszod!

2013. febr. 1. 09:14
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

Kifejezetten éjszakai nem, de a nagy méretűeket olyan időszakokra ajánlják, amikor nem tudod olyan gyakran cserélni.

Mivel max 8-9 órát van bent, nem okoz egészségügyi gondokat (persze, sokan vannak, akik azt mondják, hogy már az is baj, ha két órát vagy bent, vagy hogy egyáltalán használod).

2013. febr. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
19%
nekem éjszaka elég kénylemetlen a tampon ha telik így felébredek rá és nem tart semeddig kicserélni
2013. febr. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
17%
3-4 órát lehet bennt max, én úgy tudom, ugyaníyg a betét is
2013. febr. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
Dehogy 3-4 órát. Addig, amíg meg nem telik. Ezért kell megfelelő méretűt használni. Akár 8 órát is lehet bent. Simán jó éjszakára is.
2013. febr. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
7%
Éjszakai betét van, azt használj éjjelre.
2013. febr. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Azért én nem szívesen hagynám bent 8-9 órára. Szerintem az már nem lenne túl egészséges. Én max. 5 óra után mindig kiveszem.
2013. febr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 female_superiority ***** válasza:
66%

Tegyél be két betétet és egy szoros bugyit, esetle vegyél rá pizsamanadrágot, vagy aludj törölközőn, ha olyan súlyos a helyzet.

De éjszakára tamponozni tényleg nem a legjobb ötlet. Nappal én is gyakran szoktam, de éjjel betét.

2013. febr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem a takarom lesz olyan,hanem en (a labam)es ugy hogy meg kell mosni. Utalok arra kelni hogy ugy erzem magam mintha beposoltem volna.(Na jo nem mikor kelek hanem amig kierek a wc-re.) Es hogyha este barakom es egy 5 ora mulva kicserelem? En fel szoktam tobbszor is kellni ejszaka
2013. febr. 2. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!