Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg fog rám haragudni anyukám...

Meg fog rám haragudni anyukám hogy nem mondtam el neki hogy megjött az első szombaton és ma már szerda van?

Figyelt kérdés

És még egy...holnap strandra megyünk osztállyal és szerintem kicsit erős lenne rögtön tampont használni úgyhogy írassak igazolást vagy próbáljam meg a tampont? ja és elfelejtettem mondani hogy ma már nem jelentkezett semmi de nem tudom hogy most örüljek hogy mehetek strandra vagy ne reménykedjek mert csak nem szabályos teljesen?


Amúgy bocsi hogy kb úgy 8 kérdést föltettem összevissza de nagyon új nekem most minden...


2014. máj. 21. 14:31
 1/4 anonim válasza:
Meg fog. És joggal...
2014. máj. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Egyáltalán nem fog megharagudni, biztos, hogy egyből segít, és elmagyarázza, hogy mit hogy kell csinálni :)

És attól függ, hogy mennyire erősen vérzel, mivel már 5 napja megvan, jobbára már kevés van szerintem, de ha még úgyérzed, hogy ez problémát okozhat, akkor szerintem írass igazolást, a tampon nem hiszem, hogy jó elsőre.

2014. máj. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem fog megharagudni, csak nem esik jól neki esetleg hogy nem bízol benne.

Szólj neki mindenképpen, még örülni is fog.

2014. máj. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meséld el anyudnak, biztosan örülni fog.
2014. máj. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!