Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől van az hogy már 3 hete...

Mitől van az hogy már 3 hete mindem Szerda vagy Csütörtök este/ hajnalba vérzésre leszek figyelmes. De csak ezekbe a napokba, már voltunk a kórházba kétszer ügyeleten, de ott azt mondták hogy ez előfordul ebben a korban?

Figyelt kérdés

a válaszokat előre is köszönöm, és esetleg ha valami tanácsot tudnátok adni, mit lehetne tenni. 23 éves 16hkm első terhesség:)

Nyugtasson meg valaki hogy minden rendben lesz.



2013. febr. 8. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a helyedben elmennék másik orvoshoz is,mert a vérzés nem jelent túl jót terhesség alatt!!

Én is 23 éves vagyok,első babámat várom,de amióta teherbe estem egyik trimeszterben sem véreztem még annyira sem,hogy csak pár csepp lett volna a bugyimon!!!!

Szerintem ez nem normális dolog.Bocsi,hogy nem tudtalak megnyugtatni. :(


27+3 hkm

2013. febr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha a kórházban azt mondták akkor úgyis van, nekem kétszer vagy háromszor volt olyan hogy annak a napnak a környékén amikor megfoganhatott véres volt a papir pisilés után nekem is azt mondták hogy normális. nem tudsz mást tenni pihensz, ha ismét előfordul elmész az orvoshoz hogy meggyőződj róla hogy minden rendben van,kitartás probálj meg nem sokat idegeskedni
2013. febr. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A válaszokat köszönöm, lehet hogy már túlságosan kipihentem magam. egyenlőre várok. mást nem tudok tenni.:)
2013. febr. 8. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!