Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Holnap (szerda)...

Terhes vagyok? Holnap (szerda) kellene megjönnie. Hétfőn csináltam 2 tesztet (x-epil, clearbule) reggeli első vizeletből amik halványan de pozitívak lettek. Ma délutáni vizeletből (rossman márkjú) pedig negatív, mindegyik 25-ös erősségű volt?

Figyelt kérdés
Lehetséges, h az első kettő tévedett?

2013. nov. 12. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

Reméljük nem, és üdvözölhetünk a kismamák táborában!


Mostantól nagyon vigyáz magadra és egyél sok halat.

2013. nov. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Akkor csinálj csütörtökön is egy tesztet, ha szerdán nem jött meg.
2013. nov. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm aranyos vagy :) Itt vannak a tesztjeim:

[link]

[link]

2013. nov. 12. 15:05
 4/11 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül tévedett, lehet, hogy délután nem volt elég hcg a vizeletedben, hiszen változhat a koncentrációja. Holnap reggel csinálj még egy tesztet, erősödnie kell a csíknak.
2013. nov. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem,minden vágyam egy kisbaba :)
2013. nov. 12. 15:08
 6/11 anonim válasza:

Ezek a nemvárt előtt egy nappal elég szép pozitívak! :)

Azért 2-4 nap múlva, ahogy a türelmed bírja tesztelj még egyet, szigorúan reggel. És ha lehet ezekkel azonos márkájú tesztet válassz, akkor látszik jól az erősödés!

Minden jót kívánok! :)

2013. nov. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezek pozitivak:) Ismerem jol a clearblue kora pozitivjait. Gratulalok! Az, hogy a masik negativ lett 1 nappal kesobb, semmit nem jelent, milliot teszteltem, nekem is volt sok pozitiv clearblue es egyeb teszt, viszont volt, ami par nappal is negativ volt. Csak kevesbe erzekeny, az elejen meg keves a hcg.
2013. nov. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

Hurrá!

Akkor mindenképpen egyél SOK HALAT, hogy okos gyerek legyen.

Most fejlődik az agya, ahhoz kell a sok foszfor.

2013. nov. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A kedvencem a tonhal :-) x-epil teszt pár perce pozitív nem olyan erős,de pozitív :-) Olyan hihetetlen, h van a pocimban egy kis babuci.Kell egy kis idő míg tudstosul bennem :-) Egyébként egész nap olyan hányingerem volt/van :-S
2013. nov. 12. 17:46
 10/11 anonim ***** válasza:
2-es voltam Ne haragudj, azt hittem kétségbe vagy esve, hogy. De aztán megnyugodtam, mert babát szeretnél. Reméljük sikerült, és sok boldogságot.
2013. nov. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!