Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megyünk Törökországba nyaralni...

Megyünk Törökországba nyaralni de félek hogy pont akkor jön meg a menstuációm mit tehetnék hogy eltolódjon vagy hamarabb jőjjön meg, próbáltam ob mini tampont de nagyon fájt és nem tudtam felhelyezni? 13/L

Figyelt kérdés

2014. máj. 22. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd a tampont még. Vigyél a betéthez intim törlőkendőt, akkor bárhol tisztába tudod tenni magad.
2014. máj. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nagyon szeretnék fürdeni!!
2014. máj. 22. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbálkozz továbbra is a tamponnal, menni fog idővel. Lehet rossz felé tolod, nekem is van olyan még gyakorlott tamponhasználó létemre is... meg ha nem vagy nedves akkor is nehezebben megy. Bő vérzésnél könnyebb a dolog. Vannak különböző pózok, kinek hogy jobb... van aki wécén ülve, van aki állva terpeszben, van aki állva úgy hogy egy lábát felteszi a kád szélére... stb. Próbálkozz, és ha fáj ne told tovább, próbáld másképp, más irányba tolni... Ha negyed ujjnyira bent van és nem érzed normál állásnál, akkor már jó.

[link]

2014. máj. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, póbálkozni fogok!
2014. máj. 23. 08:28
 5/5 anonim válasza:
Nekem például a stressztől sokkal hamarabb szokott megjönni, mint kellene. A citrom leve pedig elvileg késlelteti, keress rá a "citrom menstruáció" szavakra google-ben! :) A tampon felhelyezéséről meg annyit, hogy nekem anno nagyon sokáig tartott megtanulni.. Próbáld úgy, hogy a középső ujjad végére helyezed a tampont, és képzeld azt, hogy az az ujjad. Ha már elkezded befele nyomni, próbáld a hegyét kicsit hátrafelé irányítani. Ha arra nem megy már, akkor megint kicsit előre. És így tovább. Persze ha épp nem menstruálsz, akkor az egész egy lehetetlen küldetés. :D
2014. máj. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!