Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez lehetseges? *bovebben lent.

Ez lehetseges? *bovebben lent.

Figyelt kérdés
Szoval az lenne a kerdeaem, fuves cigitol lehet olyan emlekezetkiesesem, hogy esetleg szexeltem, de nem emlekszek ra? Ez februar 11 lehetett, akkor beszivtam durvan. Akkor epp menzeszeltem, es most 1 hete mar kesik. Vagy esetleg stressztol? Vagy hogy regota szedek antidepit + nyugtatot de kihagytak kb 1,5-2honapot es most 3hete ujra szedem? Vagy esetleg anorexia?? Doki szerint "MÉG" nem az, de ezt januarban mondta. Amugy 4eve jarok pszichiatriara, 2011-2012-ben nap mint nap szibtam de mar nem, csak most, multhonapban 2szer. Egyebkent stressz az kevesebb van mint eddig de igy is sok. Fogyni 3 het alatt 5kg-t. A kerdes lenyege: mivel alig emlekszek abbol az alkalonbol valamire, lehetseges hogy lefekudtem vmelyik sraccal a 2 kozul? Vagy mas miatt kesik a havim? Normalis valaszokat koszi.

2014. márc. 18. 22:01
 1/9 cli_hlt ***** válasza:

Szia!


Elég valószínűtlen, hogy ilyesmit elfelejtenél.


Ha mégis aggódsz, vegyél egy terhességi tesztet.

2014. márc. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lányként szerintem simán lehet, hogy úgy eltompultál, hogy észre se vetted, hogy megerőszakoltak. Bocs, "szexeltél". Vegyél tesztet.


Anorexiás meg akkor vagy, amikor betegesen foglalkoztat a súlyod, a tested formája, az, hogy hány bordád lóg ki, hogy hány levél petrezselymet ettél meg, nem pedig attól, hogy hány kiló vagy. Nem kell soványnak lenni a testkép- és evészavarokhoz, a megszállottság semmiképp sem normális dolog.


Ráadásul a vérzésed elég hamar kimaradhat, miután elkezdesz koplalni. Egy 800 kalóriás étrendnél is bőven előfordulhat, mivel máshova kell, hogy menjen az energia, amit beviszel. "Eszébe se jut" ilyenkor a testednek még egy gyereket is táplálni.

2014. márc. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy valaki önmagában a fűtől úgy eltompul, hogy emlékezet kiesése legyen, vagy csak Nagyon nagy mennyiségnél. Ha viszont te tényleg alig emlékszel, akkor meglehet. Csak füvet szívtál, más tudatmódosítt nem használtál?
2014. márc. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1#-es: Oke, koszi :)

2#-es: Ha tenyleg megeroszakoltak volna, akkor annak nem lennenek nyomai? Marmint ugy ertem, hogy fizikailag "ott lent" fajdalom, ilyesmi.

Az anorexia. Elvileg fejben mar az vagyok, de mivel diagnosztikus kriterium az, hogy minimum 15%-kal kevesebb legyen a kg, mint a normal testsuly also szelsoertekenel, ehhez 1kg minusz kell mar csak, igy "MÉG" (ezert is irtam igy) nem vagyok az. Pontosabban ezt mondta a doki. Amugy meg en mar hallottam olyan lanyrol, aki anorexiasan lett terhes. Ami a masik - olyat is, hogy terhesen lett anorexias. Persze egyik baba se szuletett meg elve, de megfogant...de remelem neked lesz igazad, kerlek imadkozz hogy babymentes legyek...

3#-as: Csak az volt benne. Egyebkent vannak olyan 'ismeroseim, akik kabult allapotaikbol semmire sem emlekeznek, gyakorlatilag reszletes amneziajuk van, es laboratoriumi vizsgalat soran is csak THC-t talaltak bennuk. Ami erdekes, ra egy hetre (februar 11-en szivtam es feb 19-en) voltam vizeletvizsgalaton mas okbol, es nem mutattak ki semmit. Meg az 50szem gyogyszert, amit akkor 2hete bevettem, azt sem. Szoval manapsag semmit se lehet tudni, de egyebkent meg az, ,alig emlekszem,, ugy ertem, hogy amikor beszivtam, utanna kb 5-10perc semmi nem remlik, csak azt tudom hogy ugyanott alltunk akkor mint elotte, meg tisztan, aztan leultem, megint parperc kikapcs, aztan a fiuk elmentek, ja, meg kertek 300ft-ot es esznel voltam arra hogy azt mondjam nem tudon hol a tarcam, meg sztem amugysincs penzem, (mikor kitisztultam leellenoriztem, nem raboltak ki az biztos) azutan en is elindultam, na menet kozbe 10masodpercenkent hol lattam, hol csak feketeseg, de a szemem hiaba volt idoszakosan vak, az agyam tisztan latott, mintha a lelkem a testemen kivulrol iranyitott volna, mikozben a testem kb mintha halott lett volna, egy elo halott, es nem tudom eldonteni hogy lassan ereztem a dolgokat mikot gyorsak voltak vagy gyorsabbnak mint valojaban es amugy lelassulva voltam-e. Mindenesetre az emberek furan neztek, de lehet, azt csak hallucinalltam. Zebran is atmentem, de akkor epp a "fekete dimenzio" volt es siman, kivulrol mint egy normal atlagember lehettem. Majd leultem egy padra ahol panikrohamom lett es bekepzeltem magamnak h orokre ilyen allapotban maradok, erre elkezdtem imadkozni. Egy perc 1 evnek tunt. Folyton az orat neztem. Azt hittem eltelt vagy 1ora, de egy perc sem pedig. Azutan 20perc mulva felkeltem es visszamentem a koleszba, a nevelokre is halluztam, hogy furcsan, eltorzult arccal neznek. Majd befekudtem az agyamba es aludtam. Akkor azt almodtam hogy megeroszakoltak, meg az egesz alatt az volt a fejemben, hogy mi van ha meg az elso percekben az volt csak kiesett az agyambol. De kizartnak tartottam. Most 1honap utan meg rettegek, hogt megis lehetseges.

Szoval ez volt/van. Koszonom az eddigi valaszokat. Hogy tudnam kideriteni hogy tortent-e ilyen vagy nem?

2014. márc. 19. 19:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Terhességi teszt. Amúgy biztos, hogy nem valami mű fű volt? Csak mert én már évek óta szívogatok (mű fűhöz is volt már szerencsém), de ilyen szintű kontroll vesztést sem magamon, sem semelyik ismerősömön nem láttam még Csak fűtől. Lehet, hogy valahogy nagyon érzékeny vagy rá vagy nemtudom..
2014. márc. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na most kijott egy kis ver, kerdes, hogy rendes menzesz lesz-e. Erzekeny szerintem nem vagyok, mert 2 evig naponta toltam, es rengeteg mennyisegben. A mostani, meg ahhoz kepest tiszta levego volt, olyan keves. (a regi adagokhoz kepest) Viszont az lehet, hogy amiatt, mert a februari 2 alkalmon kivul (meg januarban is 1x de akkor csak 2 pici slukk, hogy epp erezzem de ne latszodjon -pszichiatrian voltam:S) utoljara 2013januarban szivtam. Szoval..: 2011.-tol 2013.januarig minden nap kib*szott sokat. Majd egy evig nem, aztan 2x (januari 2slukk nem szamit, az valami gyenge szar volt) most februarban. Nem tul sokat de nem is annyira keveset.
2014. márc. 19. 21:01
 7/9 A kérdező kommentje:
Hálistennek nem vagyok terhes. Csak felborult a hormonháztartásom.
2014. júl. 1. 18:50
 8/9 cli_hlt ***** válasza:
Örülök, hogy végül nem lett gond, az egészségedre meg vigyázz picit jobban ;)
2014. júl. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:) mostmár vigyázok, nem akarok mégegyszer olyan idegbe lenni mint mikor kiírtam a kérdést. Azóta nem is füveztem meg semmi :)
2014. júl. 2. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!