Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Furcsa menstruáció. Mitől lehet?

Furcsa menstruáció. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

A menstruációm mindig időben (28 napra) szokott megjönni és már a legelején elég sok vérrel jár,majd a vége felé enyhül.Most azonban késett két napot és azóta is csak 1-2 csepp vér volt,ami színben is más,mint szokott (sokkal élénkebb piros,kb. mint amikor elvágom az ujjam).A hasam sem görcsöl,pedig szokott az elején,csak néha érzek valami szúró fájdalmat,de ez sem olyan,mint máskor.

Nagyon aggódom,hogy mitől lehet.

Kb egy hónapja voltam nőgyógyásznál(a szokásos évi vizsgálat) és talált egy méhszájsebet,amire kúpot írt fel.A rákszűrés negatív lett.Most sajnos nem tudok hozzá visszamenni,mert elutaztam és csak 2 hét múlva megyek haza.

Szerintetek lehet összefüggésben ez a "probléma" a méhszájsebbel?Vagy esetleg azzal,hogy meg vagyok fázva (jó,ez lehet kicsit hülyén hangzik,de hátha...)?Vagy lehet,hogy terhes vagyok (bár rendszeresen védekezünk,de annyiszor hallottam,hogy valaki védekezés mellett is terhes lesz).

Nagyon köszönöm,ha valaki tud segíteni.


24/L


2012. nov. 20. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Terhesség is lehet akár.Egy tesztet nemártana szerintem csinálni a biztonság kedvéért.
2012. nov. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A méhszájsebbel nincs összefüggés, a felírt kúppal lehetséges. Csinálj egy tesztet, ha az megnyugtat, de aggódnod nem kell. Ha legközelebb is így jön meg, vagy rendszertelenné válik, akkor doki.
2012. nov. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!