Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen a menzeszed? (hosszú,...

Milyen a menzeszed? (hosszú, rövid, erős, gyenge. )

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 23:29
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nem szedek semmilyen gyógyszert tehát 5-6 napos a menstruációm. 1. nap nagyon erős, 2. nap erős, 3.nap közepes, 4. nap gyenge, 5. nagyon gyenge, 6. nap egy kis pecsét a tisztasági betéten és annyi. A 6. napra már csak tisztaságit teszek be, néha az 5. napon is, mert nagyon gyenge a vérzés.

17/L

2010. jan. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
ritkabban jon mint kene, hosszu es eros. (6-7 nap, az elso 3 napban 2-3 oraneknt cserelek betetet/tampont)
2010. jan. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

hát nekem a hosszúsága változó, valamikor 3 nap, van amikor 7. még be sem állt rendesen pedig 2 éve van meg és asszem 1 év után be kéne állnia. hát nekem 2.3.4. napon rohadt erős, semmilyen tampon nem bírja felfogni:S

13/L

2010. jún. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
nekem eddig mindig 5-6 napig tartott, közepesen erős volt, és egyáltalán nem görcsöltem soha. most az elmúlt két hónapban 10-12 napig tartott, gyenge volt, de most sem voltak görcseim. de nagyon aggódom. ha jövő hónapban is 10 napig, vagy annál is tovább tart, muszáj lesz elmennem nőgyógyászhoz. :( 13/L (jah és 2 éve jött meg)
2010. júl. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!