Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam el anyának, hogy...

Hogy mondjam el anyának, hogy éjszaka átáztam!? Gyors válaszokat kérlek, velem nég soha nem történt ilyen.12/L

Figyelt kérdés
A lepedő is olyan lett.....

#menstruáció #éjszakai átázás
2014. máj. 25. 08:40
1 2
 11/16 Executioner válasza:
20%

Semmi baj :)


12/F

2014. szept. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
12%

hát mond hogy jöjjön be a szobába és aztán meg mutasd meg a lepedöt.

meg fogja érteni ;)

2015. ápr. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
köszi, de a kérdés lassan egy éve lett feltéve :D
2015. ápr. 28. 16:50
 14/16 anonim válasza:
26%
Én kábé minden este átázok és magam alá rakok egy piros törölközőt.A nadrágom sajnos átázik de azt gyorsan kézzel kimosom és estére már jó is. Valaki tud valami módszert átázás ellen?):
2016. júl. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
48%
Hány éves vagy utolsó? Használj éjszakára szuper tampont. De nem jó ha egész éjszaka bent van. Mondjuk nekem nincs ilyen problémám,mert lefekvés előtt felteszek egyet és éjszaka közepén mindig magamtól felkelek és megyek cserélni. Szerintem próbáld meg a szuper tampont,ha annyira erős a vérzés akkor éjszakára tegyél még be egy betétet is,hogyha netán nem kelnél fel éjszaka akkor ne ázzon át a bugyid.
2017. jan. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%
Ok azota nyilvan megoldodtt a problemad de ezt leirom azoknak akik meg idetevednek... velem is eloszor mikor elofordult nagyon feltem elmondani de igazabol csak odahivtam es ramutattam, nem fogadta kinosan annyit mondott h nincs semmi baj, vele is elofordult es hogy mennyek zuhanyozni es kimosni a ruhaimat. Ma is megtortent, de a suliban aztam at, szerencsere eltakarja a fenekemet a kabatom szoval senki nem vette eszre, msot se volt kinos csak kacagott egy kcisit h miert nem csereltem ki, en meg annyit midntam h elfelejtettem... na de naaa tenyleg kezdo vagyok, szeptemberben jott meg es smit december van szoval harmadjara van meg es msot van eloszor erosen, kell a tapasztalat xdd
2018. dec. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!