Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fél éven belül 2 alkalommal...

Marosvölgyi Annamári kérdése:

Fél éven belül 2 alkalommal volt méhen kívüli terhességem, elméletileg spontán már nem lehetek terhes. (34 éves vagyok és hallottam már csodát) Van valamilyen gyógymód, gyógynövény, régi vagy új eljárást ami segíthet ebben a problémában?

Figyelt kérdés

2014. máj. 25. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kivették a petevezetőid, akkor nem lehetsz spontán terhes.
2014. máj. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elméletileg tudom,de hallottam nem egy történetet (orvostól is),hogy a lehetetlenből egészséges baba lett.Csak kíváncsi lennék más történetekre,ötletekre,tanácsokra.Köszönöm a válaszod.
2014. máj. 26. 16:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért lehetetlen meg lehetetlen között van némi különbség.

A petefészket a petevezető köti össze a méhvel. Ha kivették a petevezetőid (mindkettőt!!), akkor nincs amin keresztül eljusson a petesejt a méhbe. Gyakorlatilag a hasüregedbe ovulálsz, a méhed felé meg varratokkal el van zárva az út a méh felé.


Ha gyermeket szeretnél, akkor felesleges a spontán terhességben reménykedned, el kell menni lombikprogramra, más lehetőség nincs.


Ha nem vettél ki mindkét petevezetőd, akkor persze más a helyzet.

2014. máj. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!