Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első menstruáció sürgetésére...

Első menstruáció sürgetésére ételek, italok, teák? Hallottam a szója és a lenmag is jó.

Figyelt kérdés
A szója és a lenmag ösztrogén nevű hormont tartalmaz ami a mell növekedésében és a méh fejlődésében játszik szerepet!Igaz ez?Tudtok még ilyesmi természetes dolgokat javasolni?Lécci segítsetek!Előre is köszi!

#Menstruációsürgetés
2014. máj. 26. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmondanád, hogy mégis minek kellene siettetni az első menstruációt? Majd megjön, ha megérsz rá, ennyi.
2014. máj. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem ajánlanám, hogy mesterségesen próbálj beavatkozni a hormonrendszered kialakulásába. Akár örökre szóló problémáid származhatnak ebből.


Normál esetben még fogamzásgátlóval is csak akkor avatkoznak be a normál működésbe, ha már egy éve beállt a menstruáció, azaz az első megjövetele után minimum 3-4 évvel!

2014. máj. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg kíváncsi vagyok, hogy mi a fenéért akarja valaki, hogy hamarabb megjöjjön neki :D
2014. máj. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha még nem vagy 16, akkor nem kell azt sürgetni, ugyanis addig kell megjönnie.
2014. máj. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem a hülye véleményeitekre vagyok kiváncsi ti ítélkező emberek,hanem a segítségetekre!EZÉRT VAN EZ AZ OLDAL!!!!!!Jó reggelt!
2014. máj. 28. 19:55
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélkeztem. De ha egy kicsit is belegondolsz, semmi hasznod nincs belőle, hogy ha előbb megjön, és semmivel nem tudod előbb meghozni, és értelme se lenne. Egyébként meg, ha nem számítasz egy ilyen buta kérdésnél, hogy megkérdezzük, ugyanmár, mi a fenéért akarnál előbb menstruálni, mint hogy muszáj lenne, akkor így jártál.
2014. máj. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az első menstruáció genetikailag kódolt, nem tudod sem előrébb hozni, sem késleltetni. Egy van, ami késlelteti, az az anorexia és a hiányos táplálkozás.

Semmiféle táplálék és kiegészítő nincsen rá hatással. Ki kell várni, amíg a hormonrendszer beérik és működésbe lép.

2014. máj. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem ne siettesd! Addig örülj, amíg elkerül téged. Kisebb koromban én is alig vártam, én is kibpróbáltam sok mindent, amit ajánlottak: sós vízben fürdés, hormontabletták, citrom, stb.stb. Persze mind hasztalan volt, és hidd el, ha megjön átkozni fogod később, mert mindig a legrosszabb alkalmakkor fog időzíteni és sokat fogsz szenvedni miatta. Mind az esetleg hasfájás miatt, mint a rossz időzítés miatt.
2014. máj. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!