Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Túl sokat fogytam, és ez...

Túl sokat fogytam, és ez okozza a menstruációm kimaradását?

Figyelt kérdés

Tavaly tel ota kisebb nagyobb szunetekkel de 8-9-10 kilot fogytam.

159 cm vagyok, 57rol indultam, most 48 korul vagyok. Marcius 5en jott meg utoljara.. nem vagyok terhes, teszteltem. mi lehet az ok? most marad ki harmadjara a verzes. irany az orvos?


2014. máj. 27. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Ez szerintem még nem olyan nagy mértékű fogyás, hogy ez okozná a gondot. Én 20 kg-ot fogytam nemrég, de a vérzésem ugyanúgy rendben megjött.

De ki tudja? Nálad lehet ilyen kisebb mértékű fogyás is okozott gondot.

Viszont ha nem ez, valami oka biztosan van, úgyhogy mindenképpen menj el orvoshoz.

2014. máj. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
En sem gondolnam hogy ezzel lenne a problema, mert ez tenyleg nem drasztikus.. Volt egy bakterialis fertozesem meg marciusban amit a nodoki altal felirt huvelytablettaval kikezeltem, de lehet megsem mult el? Nem tudok mar mire tippelni. 16 eves vagyok.
2014. máj. 27. 18:43
 3/7 anonim válasza:
ez emberfüggő...attól hogy az 1. válaszolónak rendbe volt még neked lehet ez miatt!mindenkinek máshogy reagál a szervezete...és ő 20kgt foygott szóval elég túlsúlyos volt..neki az volt az egészséges hogy fogyott lehet ezért nem volt probléma..de te a fogyás elott is pont jó voltál lehet a szervezeted jelezte hogy nem jó neki ez a megvonás :)
2014. máj. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"és ő 20kgt foygott szóval elég túlsúlyos volt."

Azért annyira nem voltam túlsúlyos...Nem egy 100 kg-os embert kell elképzelni, aki 20 kg-ot fogyott!!! Jóval kevesebb voltam, mint 100 kg, amiről lefogytam közel 20 kg-ot.

De amúgy én is írtam, hogy neki lehet hogy másképpen reagált a szervezete, ha vetted volna a fáradtságot és elolvastad volna, amit írtam, szóval azon kívül, hogy látatlanban ítélkezel, semmi újat nem mondtál!

2014. máj. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
En nem rosszbol irtam nem tudom mit kotozkodsz:) de ha te csak ennyit tudsz...leirtam a velemenyem ennyi...gondolom h nem 58rol fogytal 48ra mert akkor eleg beteg lennel azert irtam h tulsulyos voltal.
2014. máj. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem azt írtad, hogy túlsúlyos voltam, hanem elég túlsúlyos. Vagyis elképzeltél egy jó kövér embert, aki hú, ledobott 20 kg-ot, már úgyis biztos ráfért és gondoltad, hogy te majd jössz nagy okosan, hogy ó, hát nyilván nekem, mint régen igencsak túlsúlyos embernél nyilván természetnél fogva tök normális, hogy nem okozott zavart a vérzésemben a fogyás. Holott semmi újat nem írtál, mert amit te leírtál, azt én is leírtam. Csak te itt nekiállsz és fennhangon sértegeted a másikat, meg hogy a másik hülye, mert úgyis te írsz okosságokat. Pedig ugyanazt írtad le, mint én, illetve én a saját tapasztalatomat is leírtam. Te még ennyit sem. Szóval ennyi. Te lehúztál engem, én meg leírtam a véleményemet. Talán ennyit még lehet, nem?:)
2014. máj. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Eddig egy szoval nem celoztam ra h hulye vagy de most mar tenyleg biztos vagyok benne h az vagy.csak h tudd nekem 3honapokra kimarad es mar nagyon melyen veleastam magam a dolgokba ezen a teren szoval ja sajat tapasztalat nekem is van ;)

De latom te nagyon gyerekesen latod a dolgokat ha mindenben csak a hatso szandekot latod :)

2014. máj. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!