Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha terhességi tesztet szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha terhességi tesztet szeretnék csinálni akkor muszáj megvárnom a menstruációm kimaradását? Ha az aktus után eltelt 2 hét, de addigra nem kell, hogy megjöjjön akkor is biztos eredményt mutat a teszt? (többi lent)

Figyelt kérdés

Én még szűz voltam, de védekeztünk a párommal és semmi gond nem volt, nem is bennem élvezett el de én nagyon parás vagyok, szóval tesztelek mindazért mert alhasi fájdalmaim vannak és kicsi derékfájásom is. Nagyn megvagyok ijjedve. Valaki tapasztalt hasonlót esetleg??

Egyébként ha nőgyógyászhoz szeretnék fordulni ahoz ugye kell időpont?? hány napon belül fogadnak általában ?? felnőtt vagy szülő szükséges?? Köszönöm előre a válaszokat!! 17/L


2013. aug. 10. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Általában a mensi kimaradás után 2 héttel adnak igazi, visszavonhatatlan eredményt a tesztek, de mindenféle van már, amelyik hamarabb, meg ami tökmindegy reggel e v. délután végzed el, vegyél egyet, és abban leírást fogsz kapni.

Nőgyógyászhoz nem kell időpont, elég ha végigvárod a szakrendelést, bár némely helyen olyan sokan vannak, hogy tanácsosabb időpontot kérni, mert jobban időzíthető a vizsgálat, és nem kell 1 napot ülni a nőgyógyászaton /elég népszerű a szakrendelések közt/. Magánúton van ilyen is-olyan is, az én dokimhoz pl. akkor megyek amikor akarok, nem kell időpont, mindig bent van rendelési időn belül, és akkor bárkit megvizsgál, dehát az ilyesmi doki-függő. Nem szükséges szülői engedély... a dokik inkább felírnak tablettát, mert aztán mehetsz abortuszra és azt nem szívesen csinálják...

2013. aug. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Ne aggódj, biztos nem vagy terhes. :-)

Előfordulhat, hogy azért vannak fájdalmaid, mert ez egy új dolog volt a szervezeted számára... A terhességi tesztnek csak akkor van értelme, ha akkor használod, mikor már meg kellene jönnie, mert akkorra nő meg annak a hormonnak a mennyisége akkorára, hogy az kimutatható legyen (az hogy " már a terhesség 5. napjától kimutatja az eredményt " egy marketing fogás csupán... :-/

De nincs miért félned, ha úgy mentek a dolgok, ahogy fent írtad... :-)

Csak védekezzetek mindig, élvezzétek egymàs társaságát, és nem lesz baj! :-)

2013. aug. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!