Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már 1éve nem múlik el a...

Már 1éve nem múlik el a menstruáciom. (15) mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
sziasztok! szerintetek mi lehet a baj? lehet hogy daganatos vagyok? nem merek orvoshoz menni mert szerintem ciki meg amikor voltam nála azt mondtam hogy szűz vagyok de már 2éve nem ..ebből lehet súlyos problémám is?? léci komoly válaszokat!
2014. máj. 27. 19:57
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Ne vetíts már basszus :D ha tényleg össze estél volna az utcán, nem kérdeznéd, hogy tényleg attól van e, hogy minden nap menstruálsz, ez tök egyértelmű lenne. ahhoz sem lenne már erőd, hogy itt megkérdezd a dolgot.
2014. máj. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
ha veled is ez lenne akkor nemtudom te mit csinálnál!! amugy 45 kilo vagyok és szívbeteg! értelmes válaszokat vártam!
2014. máj. 27. 20:25
 13/28 anonim ***** válasza:
most már szívbeteg is vagy? azzal sem jársz orvoshoz?
2014. máj. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
de azzal igen!
2014. máj. 27. 20:32
 15/28 anonim ***** válasza:
és az az orvos sem tud az egy éve tartó menzeszedről? azért a szívbetegség szempontjából ezt foltos lenne tudni...
2014. máj. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
Lehet hogy csak barnazgatsz mert mar tenyleg nem elnel ha normalis menzesz lenne! Minel hamarabb iranya doki anyuval vagy nelkule mert minden rendellenes verzes komoj bajt takarhat. Csak egy jo tanacs anyud elol ilyen problemakat ne takargass es nem szamit ha megtudja hogy nem vagy szuz. fontosabb lesz neki az hogy meggyogyulj es tenyleg ne legyen bajod. Remelem tenyleg nem kamu a kerdes mert nagyon szivre vettem ez nagyon durva ha igaz.
2014. máj. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Igen van amikor barnás meg van amikor nagyon ömlik..amugy az nem lehet hogy azert van mert korán kezdtem a sexet? vagy mert terhes voltam és elment a baba? vagy talán rakos vagyok? nagyon félek ,van hogy sírok is vagy imádkozok..:( lehet hogy meghalok? nem merek orvoshoz menni,szégyelem a vizsgálatot meg félek hogy kaprást kell csinálni!!!
2014. máj. 27. 21:02
 18/28 anonim ***** válasza:

most már vetélésed is volt? vagy csak sejted, hogy esetleg az lehet az oka?

már csak azért is kamu a kérdés, mert ha ennyire kiborítana a dolog, hogy sírsz, meg imádkozol, akkor már rég elmentél volna orvoshoz, és nem azzal törődnél, hogy cikinek tartod a dolgot.

2014. máj. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Te tudod mi az hogy félek? nem merek elmenni.. de mind1..ugylátom itt normális válaszokat nem lehet kapni!
2014. máj. 27. 22:23
 20/28 anonim ***** válasza:
most akkor azért nem mész el az orvoshoz, mert félsz, vagy azért mert ciki? a kettő nem ugyan az.
2014. máj. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!